Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Přírodní skrýš pro želvy M

Kód: 323761
239 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Keramický úkryt pro želvy a další terarijní a akvarijní zvířata, který imituje dřevo. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní skrýš pro želvy 

Tato skrýš pro želvy značky Zoomed by měla být součástí každého terária pro želvy, nepodporuje totiž jen komfort, nýbrž i zdraví zvířat. I želvy potřebují místo, kde se mohou schovat a spát. Pokud takovou skrýš nemají, způsobuje to stres, nechutenství a letargii. Proto je důležité, abyste vašim želvám takové klidné místo poskytli. Ideální je tato velkorysá skrýš, kterou lze díky přirozenému štěrkovému vzhledu integrovat do každého terária. Vejdou se do ní i další zvířata, jako například ještěři, gekoni nebo ji lze umísti také do akvária, a umožní jim klidný spánek a odpočinek, což silně přispívá ke komfortu zvířat. Skrýš navíc přispívá i k vlhčímu a chladnějšímu mikroklimatu, což opět odpovídá přirozenému životnímu prostředí želv.

Úkryt věrně imituje dřevo, takže v teráriích a akváriích vypadá velmi vkusně, ale zároveň má oproti skutečnému dřevu řadu výhod - neplesniví, nerozkládá se, může být ponořený pod vodou, v hladkém povrchu se neusazují bakterie a plísně, a snadno se omývá a lze ho sterilizovat. Vyrobeno z ekologické keramiky.

  • Keramický úkryt do terárií i akvárií
  • Věrně imituje dřevo
  • Hygienický, snadno se udržuje, neplesnivý
  • Velmi stabilní

Velikost: M

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.