Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Přírodní skrýš pro želvy S

Kód: 323760
199 Kč
Skladem (>20 ks)

Pokud chcete přírodně vypadající místo pro úkryt pro vaše plazy, které je pohodlné, odolné a snadno čistitelné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní skrýš pro želvy S

Pokud chcete mít přírodně vypadající místo pro úkryt pro vaše plazy, které je pohodlné, odolné a snadno čistitelné, pak je pro vás ideální Zoo Med Turtle Hut. Je vyrobená z inertního materiálu, což znamená, že je odolná vůči plísním a snadno se sterilizuje. Můžete jí ponořit do vody pro vodní želvy, čolky nebo i plaché ryby, nebo ji můžete použít i na suchu pro všechny druhy plazů a obojživelníků.

  • Přírodně vypadající úkryt pro plazy
  • Vyrobeno z inertního materiálu

Materiál: inertní materiál, keramika

Rozměry: 9,5 x 10 x 5 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.