Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Pro Plan Cat Renal Plus Sterilised králík 400g

Kód: 306714
179 Kč
Skladem (>20 ks)

Věděli jste, že po kastraci je nutné změnit kočce stravovací návyky? Kočky mohou mít menší energetickou spotřebu a zároveň intenzivnější pocit hladu, a snadno tak přiberou na váze. Změnou jídelníčku tomu můžete předejít.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro Plan Cat Renal Plus Sterilised králík 400g

PURINA® PRO PLAN® RENAL PLUS* je krmivo vyvinuté odborníky, které už za šest týdnů dokáže ovlivnit oxidační parametry, a tím podporuje zdravou funkci ledvin.**Obsahuje vysoce kvalitní kousky králíka, vitamín E, C, beta-karoteny a omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem a arginin, které přispívají ke správnému fungování ledvin. Krmivo PURINA® PRO PLAN® RENAL PLUS pomáhá kastrovaným kočkám udržet ideální hmotnost, předchází problémům s močovými cestami a chrání zuby před tvorbou plaku a zubního kamene.

Vyzkoušejte krmiva z řady STERILISED a podpořte zdravý a spokojený život vaší kočky. Pokud jí chcete dopřát změnu, zvolte krmivo PURINA® PRO PLAN® RENAL PLUS s kousky lososa nebo krůty nebo granule PURINA® PRO PLAN® pro kastrované kočky, které obsahují nejrůznější podpůrné přísady (VITAL FUNCTIONS, DELICATE DIGESTION, SAVOURY DUO). Nezapomeňte ani na naše kapsičky a paštiky pro kočky.

Jakmile bude vaší kočce sedm let, přejděte na řadu krmiv Senior Sterilised. Řada nutričně vyvážených výrobků PURINA® PRO PLAN® udržuje vaši kočku ve špičkové kondici po celý život.

*Krmivo je určeno pro zdravé kočky. Pokud vaše kočka potřebuje speciální péči o ledviny, poraďte se se svým veterinárním lékařem.

**Interní výzkum společnosti Purina, 2006. Vliv směsi živin na zdravou funkci ledvin, výzkum proveden u 40 koček po dobu 3 měsíců.

  • Podporuje zdravou funkci ledvin* (*tento produkt je určen pro zdravé kočky. Pokud vaše kočka potřebuje speciální péči o ledviny, poraďte se se svým veterinárním lékařem)

  • Vědecky vyvinuté krmivo, které už za šest týdnů dokáže ovlivnit oxidační parametry, a tím podporuje zdravou funkci ledvin** (**Interní výzkum Purina, 2006, vliv směsi živin na zdravotní parametry ledvin, vzorek 40 koček, trvání 3 měsíce).

  • Krmivo bylo cíleně navrženo pro kastrované kočky. Pomáhá jim udržovat zdravé močové cesty a ideální tělesnou hmotnost.

  • Chrání zuby před tvorbou zubního plaku a kamene.

  • Hlavní složkou jsou kousky králíka.

  • Složení vychází z aktuálních vědeckých poznatků. Neobsahuje žádná barviva ani ochucovadla

Velikost balení: 400 g

Složení: Kuře a výrobky živočišného původu (kuře 19 %, včetně hřbetu a hrudi), sušené drůbeží bílkoviny, rýže, moučka z kukuřičné bílkoviny, pšeničný lepek, pšenice, pšeničné mlýnské kousky, králík (4 %) (včetně hrudi), sušená rostlinná vláknina, kukuřice, sušená vejce, minerální látky, rybí tuk, živočišné tuky, dochucovací masové výtažky, kvasnice.

Analytické složky: hrubý protein: 41,0 %, hrubý tuk: 12,0 %, obsah anorganických látek: 7,5 %, hrubá vláknina: 4,0 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vit A: 32 000; vit D3: 1 000; vit E: 670; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 120); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,9); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 13); síran manganatý monohydrát: (Mn: 45); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 110); seleničitan sodný: (Se: 0,13).
Antioxidanty.

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod: 

Hmotnost kočky Pouze granule Granule + mokré krmivo (85g)
2 kg 25 g 5 g + mokré krmivo*
3 kg 40 g 20 g + mokré krmivo*
4 kg 55 g 30 g + mokré krmivo*
5 kg 65 g 45 g + mokré krmivo*
6 kg 80 g 60 g + mokré krmivo*

Kontrolujte tělesnou hmotnost vaší kočky a krmnou dávku přizpůsobte její aktuální tělesné hmotnosti. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Doporučujeme pravidelné návštěvy vašeho veterinárního lékaře.

 

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JJ Avatar autora | 2.1.2024
Moje kočička je nemocná s ledvinami tak jsem ji objednala pro zpestření ,trochu si ďobne,a jsme za to rádi jinak krmíme stříkačkou renální konzervy a jsme radi za každé. zobnutí.Máte renální kapsičky.Třeba bychom ochutnaly. Skoro žádný výběr. děkuji když mě odepíšete. Kočičku milujeme a jsme z této nemoci moc špatní.děkuji Janotová Ústí nad Orlicí

VYBERTE SI NEJVHODNĚJŠÍ KRMIVO PRO VAŠEHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Sortiment krmiv PURINA® PRO PLAN® byl vytvořen na základě vědeckých poznatků a důvěřují mu profesionálové v oblasti veterinární péče. Zahrnuje krmiva, které uspokojí specifické nutriční nároky téměř každého psa a kočky.

​PROČ ZVOLIT KRMIVA PURINA® PRO PLAN®?​ Sortiment dietních krmiv PURINA® PRO PLAN® je založen na několika desetiletích průkopnického vědeckého výzkumu – a také na nadšení, s nímž se zavazujeme měnit k lepšímu životy domácích mazlíčků i jejich majitelů.

PÉČE O NOVÉHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Příchod nového štěněte nebo kotěte do rodiny je úžasný zážitek. Pomocí tohoto harmonogramu budete mít jasno v tom, jak se o nové členy domácnosti starat, a to až do jejich dospělosti – obsahuje tipy týkající se výživy zvířat a péče o ně, a také vědecké poznatky o jejich vývoji.

Receptury PURINA® PRO PLAN® byly inovovány v souladu s nejnovějšími výsledky studií společnosti PURINA® – krmiva této řady jsou dnes dostupné pro každého. Hledání optimálního řešení výživy psů je pro nás celoživotním cílem. Jako majitelé a milovníci psů neustále hledáme a nacházíme nové způsoby, jak zvyšovat kvalitu života našich čtyřnohých přátel. Kvalitní a bezpečné suroviny jsou pro krmiva PURINA® PRO PLAN® tou nejvyšší a nezpochybnitelnou prioritou.