Rataj Akvarijní set Aquatlantis Advance LED 80 l - bílý

Kód: 324623
Doprava zdarma
Značka: Rataj
5 299 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)

Kvalitní akvarijní set s LED osvětlením, Biobox filtrací a topítkem. Objem 80 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rataj Akvarijní set Aquatlantis Advance LED 80 l - bílý

Kvalitní akvarijní set s LED osvětlením, Biobox filtrací a topítkemLED osvětlení zajistí vyšší světelnou intenzitu a nižší spotřebu ve srovnání se zářivkami. Není nutné každý rok kupovat nové zářivky (zářivky časem degradují – snižuje se světelná intenzita a mění se vyzařované spektrum). Pouze kvalitní akvarijní osvětlení poskytne optimální podmínky pro vitalitu rostlin v akváriu – pokud dáme rostlinám dobré podmínky pro růst, odebírají z vody přebytečné živiny a zabraňují tak šíření řas v akváriu. LED lighting system LED s diodami nové generace a spotřebou jen 10 W. Porovnejte roční náklady na provoz běžného akvária s Advance 40: V krytu jsou dvířka na krmení ryb. Pro usnadnění údržby má kryt vzpěru. Samozřejmě nechybí odvětrávání a průchodky (například pro CO2 hadičku). Filtr Mini BioBox 2 Filtrační systém Biobox s čerpadlem EasyFlux 200 a dostatkem prostoru pro umístění filtračních náplní EasyBox. Výkon čerpadla lze plynule regulovat prakticky do minimálního průtoku. Nedochází tak k nadměrnému čeření vody, které podporuje řasy a zhoršuje růst rostlin. Filtr obsahuje integrované topítko EasyKlim 75. Aquatlantis nabízí celkem 8 druhů filtračních náplní EasyBox. Ty se dají měnit podle zaběhnutí akvária a stavu rostlin a ryb. Po léčení ryb nebo při zákalech vody doporučujeme Carbon Foam, při výskytu řas speciální náplň Cleanwater na redukci nitrátů a fosfátů, při zabíháni akvária Zeolite na odstranění amonia.

  • Pro věrné podání barev a vytvoření optimálních podmínek pro rostliny jsou použity dva typy diod: 75 % diod studená bílá (6800K) a 25 % diod teplá bílá (4500K)
  • Životnost diod až 50 000 hodin 
  • Bezpečnost: pracuje pouze s napětím 12 V, krytí IP X8
  • Praktický kryt akvária
  • Odvětrávání a průchodky
  • Filtr Mini BioBox s čerpadlem EasyFlux 200
  • Integrované topítko EasyKlim 75
  • 4 druhy filtračních náplní EasyBox - Fiber foam pro mechanickou předfiltraci, Coarse foam pro biologickou filtraci, Activated carbon pro absorbci toxinů a vysoce porézní Aquaclay je ideální pro činnost prospěšných bakterií.

Objem: 80 l

Barva: bílá

Rozměry: 80 x 30 x 40 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvária a akvarijní sety
Hmotnost: 17.82 kg
Osobní odběr: Pet Center Praha 5 - Galerie Butovice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: