Rataj CO2 Vital 500 ml

Kód: 319747
569 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Zlepšuje růst rostlin, potlačuje řasy. Přípravek obsahuje organickou sloučeninu uhlíku, která slouží rostlinám jako zdroj CO2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rataj CO2 Vital 500 ml

Přípravek zlepšuje růst rostlin, potlačuje řasy. Přípravek obsahuje organickou sloučeninu uhlíku, která slouží rostlinám jako zdroj CO2. Rostliny potřebují ke svému zdárnému růstu oxid uhličitý. Bez oxidu uhličitého nemůže probíhat fotosyntéza a tvorba kyslíku. Nedostatek CO2 v akváriu je jednou ze základních příčin, proč rostliny nerostou a nejsou vybarvené. Navíc se při jeho nedostatku i nadměrně zvedá pH vody do alkalické oblasti, což nevyhovuje ani většině chovaných ryb. CO2 lze efektivně dávkovat pomocí přípravku CO2 Vital, který dávkuje uhlík do akvária v tekuté formě. Pravidelnou aplikací se znatelně podpoří růst rostlin a zlepší se jejich vybarvení. Účinná látka současně potlačuje a hubí řasy. Přípravek v doporučené denní dávce neškodí rybám ani bezobratlým.

  • Zlepšuje růst rostlin, potlačuje řasy
  • Tip: Pomocí injekční stříkačky aplikujte CO2 Vital přimo na místo postížené řasou

Velikost balení: 500 ml

Dávkování: 1 - 4 ml přípravku na 100 l akvarijní vody každý den, nejlépe ráno. Maximální dávku doporučujeme pouze u hustě zarostlých akvárií se silným osvětlením. Doporučujeme kombinovat s akvarijním hnojivem Bioflor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: