Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Repti Rock Rohová miska na vodu XL

Kód: 323712
Doprava zdarma
Značka: Zoomed
1 099 Kč
Skladem (>20 ks)

Designová miska na vodu pro plazy a další terarijní zvířata. Miska do rohu s nízkým okrajem a hladkým povrchem, na kterém se nedrží bakterie. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Repti Rock Miska na vodu 

Miska na vodu pro plazy a další terarijní zvířata v designu, který připomíná kámen, díky čemuž ladí do interiérů většiny terárií a neruší celkový estetický dojem. Miska je nízká, takže se do ní zvířata snadno dostanou. Vnitřek misky je hladký a bez pórů pro snadné omývání a zamezení růstu bakterií. Vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu. Bez BPA.

  • Připomíná kámen
  • Snadno se udržuje, omezuje růst bakterií
  • Vyrobeno z recyklovaného plastu
  • S nízkým okrajem

Velikost: XL

Materiál: plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.