Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

ReptiFresh® Zápach eliminující substrát

Kód: 323715
499 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)

Přírodní substrát, který pohlcuje zápach v teráriích. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ReptiFresh® Zápach eliminující substrát

Přírodní substrát vhodný do terárií například pro agamy, gekony, želvy, varany a další, který eliminuje zápach v teráriu. Substrát zároveň podporuje přirozené chování plazů, jako je hrabání a vytváření nor. Substrát lze smíchat s jinými substráty, které vyhovují konkrétním druhům, pro eliminaci zápachu. Bez přidaných barviv a chemických látek.

  • Přírodní substrát
  • Eliminuje zápach terárií
  • Podporuje hrabání a norování

Velikost balení: 3,6 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Podestýlky do terária
Hmotnost: 3.998 kg
Osobní odběr: Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu, Pet Center Třinec Lyžbice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.