Royal Canin British Shorthair 400 g

Kód: 307157
269 Kč
Skladem (>20 ks)

Vaše britská krátkosrstá kočka má podsadité a svalnaté tělo, které vyžaduje ty správné živiny, aby zůstalo zdravé a silné. Složení krmiva ROYAL CANIN® British Shorthair Adult je vytvořeno tak, aby uspokojovalo veškeré nutriční potřeby vaší dospělé britské krátkosrsté kočky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin British Shorthair 

Vaše britská krátkosrstá kočka má podsadité a svalnaté tělo, které vyžaduje ty správné živiny, aby zůstalo zdravé a silné. Složení krmiva ROYAL CANIN® British Shorthair Adult je vytvořeno tak, aby uspokojovalo veškeré nutriční potřeby vaší dospělé britské krátkosrsté kočky. 

Aby mohlo uspokojit chutě co nejvíce koček, krmivo ROYAL CANIN® British Shorthair Adult je dostupné také ve vlhké formě jako kousky ve vynikající šťávě. Pokud přemýšlíte nad kombinovaným krmením, jednoduše se řiďte našimi pokyny, aby vaše kočka dostávala to správné množství suchého i vlhkého krmiva.

  • Upravený obsah bílkovin pomáhá udržovat svalovou hmotu
  • Obohaceno o L-karnitin pro zdravý metabolismus tuků
  • Omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA) udržují zdravé kosti a klouby
  • Speciálně vytvořená rovnováha minerálů
  • Granule je speciálně tvarována a přizpůsobena široké čelisti britské krátkosrsté kočky
  • Velikost a zaoblení granule ulehčuje uchopení a nutí ke žvýkání, které vede k dobré ústní hygieně

Složení: Dehydratované drůbeží maso, rýže, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – bílkovina přidávaná pro svou snadnou stravitelnost), živočišné tuky, kukuřice, kukuřičný lepek, rostlinná vlákna, hydrolyzované živočišné proteiny, čekankové řízky, rybí olej, sójový olej, minerály, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannanoligosacharidů), olej z brutnáku lékařského, hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Analytické složky: Bílkoviny 34 %, tuky 19 %, hrubá vláknina 5,3 %, popeloviny 6,8 %.

Aminokyseliny: Taurin 0,3 %, arginin 1,61 %, lysin 1,35 %, methionin 0,79 %, methionin a cystin 1,3 %.

Minerální látky: Vápník 0,85 %, fosfor 0,78 %, sodík 0,5 %, chlór 0,9 %, draslík 0,7 %, hořčík 0,07 %, síra 0,6 %, měď (mg/kg) 15, železo (mg/kg) 167, mangan (mg/kg) 64, zinek (mg/kg) 190, selen (mg/kg) 0,29, jód (mg/kg) 4,3.

Vitaminy: A (UI/kg) 33000, D3 (UI/kg) 800, E (mg/kg) 620, C (mg/kg) 200, B1 (thiamin) (mg/kg) 28,5, B2 (riboflavin) (mg/kg) 51,3, B5 (kys. pantothenová) (mg/kg) 153,2, B6 (pyridoxin) (mg/kg) 79,9, B12 (kyanokobalamin) (mg/kg) 0,14, B3 (niacin) (mg/kg) 509,5, biotin (mg/kg) 3,24, kyselina listová (mg/kg) 14,4, cholin (mg/kg) 3200, inositol (mg/kg) 1100.

Ostatní složky: Škrob 25,7 %, vláknina 12 %, kyselina linolová 4,41 %, kyselina arachidonová 0,09 %, omega-6 mastné kyseliny 4,6 %, omega-3 mastné kyseliny 0,97 %, EPA + DHA 0,35 %, lutein (mg/kg) 5, L-karnitin (mg/kg) 200, chondroitin sulfát + glukosamin (mg/kg) 500.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 7.10.2022
Kocour má granule velmi rád kupují je pravidelně .

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.