Royal Canin Giant Junior 15 kg

Kód: 212983
Doprava zdarma
Značka: Royal Canin
3 299 Kč
Skladem (>20 ks)

Růst je nejdůležitější fází v životě vašeho psa. Je to období velkých změn, objevů a nových seznámení. Během tohoto klíčového období růstu a vývoje je správná výživa obzvláště důležitá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Giant Junior 

Růst je nejdůležitější fází v životě vašeho psa. Je to období velkých změn, objevů a nových seznámení. Během tohoto klíčového období růstu a vývoje je správná výživa obzvláště důležitá. Krmivo ROYAL CANIN® Giant Junior je vytvořeno tak, aby uspokojovalo veškeré nutriční potřeby vašeho obřího štěněte. Krmivo je vhodné pro štěňata obřích plemen od 8 do 18/24 měsíců, kteří v dospělosti dosáhnou hmotnosti nad 45 kg.

  • Patentovaný komplex specifických antioxidantů pro dokonalou imunitu
  • Velmi prospěšný vitamin E, který podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Podpora správné mineralizace kostí štěňat obřích plemen
  • Vyvážený příjem energie a minerálů, jako jsou vápník a fosfor
  • Zdravé klouby a dobré zpevnění kostí vašeho štěněte
  • Tvar a velikost granule podporuje delší žvýkání pro udržení kondice zubů, dásní a celkové ústní hygieny

Složení: Dehydratované drůbeží maso, kukuřice, kukuřičná mouka, rýže, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – protein vybraný kvůli své vysoké stravitelnosti), živočišné tuky, pšeničná mouka, řepné řízky, hydrolyzované živočišné proteiny, minerály, rybí olej, sójový olej, kvasnice, fruktooligosacharidy, psyllium, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannanoligosacharidů), výtažky z kvasnic (zdroj betaglukanů), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Analytické složky: Bílkoviny 31 %, tuky 16 %, hrubá vláknina 1,3 %, popeloviny 7,4 %, NFE 34,8 %.

Aminokyseliny: Taurin 0,19 %, arginin 1,73 %, lysin 1,5 %, methionin 0,82 %, methionin a cystin 1,23 %, tryptofan 0,31 %.

Minerální látky: Vápník 1,26 %, fosfor 1 %, sodík 0,4 %, chlór 0,82 %, draslík 0,7 %, hořčík 0,08 %, síra 0,4 %, měď (mg/kg) 15, železo (mg/kg) 194, mangan (mg/kg) 59, zinek (mg/kg) 169, selen (mg/kg) 0,35, jód (mg/kg) 4,1.

Vitaminy: A (UI/kg) 18000, D3 (UI/kg) 1100, E (mg/kg) 340, C (mg/kg) 400, B1 (thiamin) (mg/kg) 4,4, B2 (riboflavin) (mg/kg) 7,2, B5 (kys. pantothenová) (mg/kg), 26,6, B6 (pyridoxin) (mg/kg) 8,6, B12 (kyanokobalamin) (mg/kg) 0,07, B3 (niacin) (mg/kg) 48,8, biotin (mg/kg) 1,14, kyselina listová (mg/kg) 0,9, cholin (mg/kg) 2000.

Ostatní složky: Škrob 29,4 %, vláknina 6,7 %, lutein 5 mg/kg, kyselina arachidonová 0,09 %, kyselina linolová 2,79 %, omega-6 2,95 %, omega-3 0,72 %, EPA + DHA 0,3 %, L-karnitin (mg/kg) 300, glukosamin + chondroitin (mg/kg) 505.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.