Royal Canin Instinctive Beauty gravy ve šťávě 85 g

Kód: 307197
69 Kč
Dostupné na prodejně (>20 ks)

Krmte svou kočku tím nejlepším, aby zůstala zdravá a zároveň aby jí chutnalo. Složení kapsičky pro kočky ve šťávě ROYAL CANIN® Instinctive in Gravy je vytvořeno tak, aby odpovídalo optimálnímu profilu makroprvků, který dospělé kočky přirozeně preferují.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Instinctive Beauty gravy ve šťávě 

Krmte svou kočku tím nejlepším, aby zůstala zdravá a zároveň aby jí chutnalo. Složení kapsičky pro kočky ve šťávě ROYAL CANIN® Instinctive in Gravy je vytvořeno tak, aby odpovídalo optimálnímu profilu makroprvků, který dospělé kočky přirozeně preferují. Kvůli chutnosti jsme zahrnuli pečlivě vybrané živiny a vzniklo krmivo, kterému vaše kočka nebude schopná odolat.

  • Velké množství různých vitaminů, minerálů a aminokyselin
  • Pro zdraví a správný růst
  • Vysoce stravitelná a nutričně vyrovnaná potrava
  • Bílkoviny pro zdravé svaly a silné kosti
  • Hrubá vláknina pro podporu činnosti trávicího traktu
  • Hrubý popel pro správné množství minerálů (draslík)

Tato kombinace živin nebyla vytvořena jen proto, aby byla přirozeně chutná a výživná, ale také aby zachovávala ideální váhu a podporovala zdraví močových cest. Kapsička ROYAL CANIN® Instinctive in Gravy obsahuje takové doporučené množství tuku, aby vaše kočka nepřijímala více energie, než je nutné. Směs vlákniny a bílkovin navíc vyvolávají pocit sytosti.

Krmivo ROYAL CANIN® Instinctive je dostupné také ve vlhké formě jako kousky ve šťavnatém želé nebo chutná paštika.

Složení: Maso a živočišné produkty, obiloviny, ryby a výrobky z ryb, oleje a tuky, vedlejší produkty rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry.

Nutriční látky: Bílkoviny 12 %, tuky 2,8 %, hrubá vláknina 0,9 %, popeloviny 1,5 %.

Aminokyseliny: Taurin 0,07 %, arginin 0,6 %, lysin 0,6 %, methionin 0,25 %, methionin a cystin 0,45 %.

Minerální látky: Vápník 0,22 %, fosfor 0,2 %, sodík 0,17 %, chlór 0,14 %, draslík 0,16 %, hořčík 0,012 %, měď (mg/kg) 4, železo (mg/kg) 30, mangan (mg/kg) 2,5, zinek (mg/kg) 25, selen (mg/kg) 0,3, jód (mg/kg) 0,4.

Vitaminy: A (UI/kg) 45000, D3 (UI/kg) 170, E (mg/kg) 15, C (mg/kg) 200, B1 (thiamin) (mg/kg) 2, B2 (riboflavin) (mg/kg) 2, B5 (kys. pantothenová) (mg/kg) 5, B6 (pyridoxin) (mg/kg) 0,88, B12 (kyanokobalamin) (mg/kg) 0,01, B3 (niacin) (mg/kg) 15, biotin (mg/kg) 0,04, kyselina listová (mg/kg) 0,3, cholin (mg/kg) 720.

Ostatní složky: Škrob 25,7 %, vláknina 1,1 %, kyselina linolová 0,2 %, kyselina arachidonová 0,05 %, omega-6 mastné kyseliny 0,4 %, omega-3 mastné kyseliny 0,04 %, EPA + DHA 0,01 %.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.