Royal Canin Kitten Sterilised 2 kg

Kód: 316442
1 099 Kč –41 %
Royal Canin Kitten Sterilised 2 kg
1 099 Kč –41 % 649 Kč
Skladem (>20 ks)

Výborné krmivo pro přerod kotěte v dospělou kočku. Během 6. a 12. měsíce - období nových objevů, potřebuje imunitní systém kotěte podporu, hlavně pokud bylo vykastrováno. V krmivu obsažené živiny mu tuto podporu poskytnou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Kitten Sterilised

Výborné krmivo pro přerod kotěte v dospělou kočku. Během 6. a 12. měsíce - období nových objevů, potřebuje imunitní systém kotěte podporu, hlavně pokud bylo vykastrováno. V krmivu obsažené živiny mu tuto podporu poskytnou. V chutných a křupavých granulích se nachází drůbeží maso a rostlinná vláknina, které zaručují skvělou chutnost a optimální rovnováhu živin. Poskytuje speciální kombinaci vitaminů, minerálních látek a komplex antioxidantů. A protože kastrovaná koťata většinou přijímají více potravy granule obsahují nižší množství tuku. Díky tomu je snazší udržet kočičímu juniorovi ideální váhu a vhodný obsah bílkovin, vápníku a fosforu pro zdravý růst.

Krmivo je také dobře tolerováno citlivými žaludky, protože obsahuje vysoce stravitelné bílkoviny a prebiotika. Granule jsou dostatečně měkké, aby se kotěti dobře žvýkaly a polykaly. Royal Canin Kitten Sterilised navíc pomáhá udržovat močové cesty vašeho kotěte zdravé. Kočka musí mít vždy přístup k misce s čistou vodou. 

  • Obsahuje drůbeží maso a rýží
  • Krmivo pro kastrovaná koťata
  • Velice chutné a křupavé granule
  • Obsahují nižší množství tuku
  • Velice dobře stravitelné i pro citlivější žaludky
  • Royal Canin Kitten Sterilised je dostupné také ve vlhké formě jako kousky ve vynikající šťávě nebo šťavnatém želé.

Velikost balení: 2 kg

Složení: Dehydratované drůbeží maso, rýže, rostlinná vláknina, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – bílkovina přidávaná pro svou snadnou stravitelnost), kukuřice, živočišné tuky, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, sójový olej, rybí olej, minerály, fruktooligosacharidy 0.34 %, slupky a semena psyllia, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), aminokyseliny: taurin 0,21 %, arginin 1,64 %, lysin 1,31 %, methionin 0,77 %, methionin a cystin 1,23 %, 

Analytické složky: Bílkoviny 34 %, tuky 12 %, hrubá vláknina 9,8 %, popeloviny 7,2 %, NFE 31,5 %, Arginin 1,64 %

Doplňkové látky: Vápník 1 %, fosfor 0,95 %, sodík 0,6 %, chlór 0,96 %, draslík 0,7 %, hořčík 0,07 %, síra 0,5 %, měď 15 mg/kg, železo 199 mg/kg, mangan 62 mg/kg), zinek 181 mg/kg, selen 0,29 mg/kg, jód 4 mg/kg, vitaminy: A (21500 m.j./kg), D3 (700 m.j./kg), E (600 mg/kg), C (300 mg/kg), B1 (thiamin) (12,6 mg/kg), B2 (riboflavin) (45,4 mg/kg), B5 (kys. pantothenová) (51,1 mg/kg), B6 (pyridoxin) (38,8 mg/kg), B12 (kyanokobalamin) (0,13 mg/kg), B3 (niacin) (140,5 mg/kg), biotin (2,97 mg/kg), kyselina listová (11,4 mg/kg), Cholin (2800 mg/kg), ostatní složky: škrob 22,4 %, Vláknina19 %, kyselina linolová 2,77 %, kyselina arachidonová 0,06 %, Omega-6 mastné kyseliny 2,92 %, Omega-3 mastné kyseliny 0,55 %, EPA + DHA 0,2 %, lutein 5 mg/kg.
m.j.=mezinárodní jednotka

Krmná dávka: 

Věk [měsíc] Hmotnost kotěte [kg] Denní krmná dávka  [g]
1 - 2  0,4 - 1  29 - 48 
3 - 4  1,3 - 2  61 - 66 
5 - 6  2,3 - 2,9  69 - 67 
7 - 12  3,1 - 4  64 - 51 

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky kočky se mohou lišit podle tělesného stavu nebo úrovně aktivity.

Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.