Royal Canin Maxi Adult 4 kg

Kód: 200926
899 Kč
Skladem (>20 ks)

Nutriční požadavky velkých a malých psů se velmi výrazně liší, proto je nezbytné podávat vašemu psovi krmivo určené pro jeho velikost a další specifické potřeby. Složení krmiva ROYAL CANIN® Maxi Adult je vytvořeno tak, aby uspokojovalo veškeré nutriční potřeby vašeho psa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Maxi Adult 

Nutriční požadavky velkých a malých psů se velmi výrazně liší, proto je nezbytné podávat vašemu psovi krmivo určené pro jeho velikost a další specifické potřeby. Složení krmiva ROYAL CANIN® Maxi Adult je vytvořeno tak, aby uspokojovalo veškeré nutriční potřeby vašeho psa. Toto krmivo je vhodné pro psy velkých plemen starších 15 měsíců o hmotnosti 26-44 kg.

Většina velkých psů dosáhne konečné dospělé váhy ve 2 letech, proto je dobré právě v tomto období psa navyknout na pravidelný stravovací režim, aby si i nadále udržel zdravou tělesnou váhu. Velcí psi jsou citliví na kosti a klouby, proto je důležité je udržovat zdravé, aby snesly zátěž spojenou se svou vahou.

  • Exkluzivní složení
  • Pro zdravé trávení vašeho psa
  • Velmi kvalitní bílkoviny
  • Vyvážený obsah vlákniny
  • Dobrá stravitelnost
  • Obohaceno o omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA) pro zdravou kůži a srst 

Složení: Dehydratované drůbeží maso, kukuřice, kukuřičná mouka, pšenice, rýže, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, rybí olej, sójový olej, minerály, kvasnice, hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu).

Analytické složky: Bílkoviny 26 %, tuky 17 %, hrubá vláknina 1,3 %, popeloviny 6,6 %.

Aminokyseliny: Taurin 0,14 %, arginin 1,55 %, lysin 1,06 %, methionin 0,47 %, methionin a cystin 0,92 %.

Minerální látky: Vápník 1,2 %, fosfor 0,8 %, sodík 0,4 %, chlór 0,82 %, draslík 0,7 %, hořčík 0,08 %, měď (mg/kg) 15, železo (mg/kg) 185, mangan (mg/kg) 67, zinek (mg/kg) 208, selen (mg/kg) 0,28, jód (mg/kg) 4,9.

Vitaminy: A (UI/kg) 17000, D3 (UI/kg) 1 000, E (mg/kg) 500, C (mg/kg) 200, B1 (thiamin) (mg/kg) 4,2, B2 (riboflavin) (mg/kg) 3,8, B5 (kyselina pantothenová) (mg/kg) 25,4, B6 (pyridoxin) (mg/kg) 8,2, B12 (kyanokobalamin) (mg/kg) 0,07, B3 (niacin) (mg/kg) 15,1, biotin (mg/kg) 1,08, kyselina listová (mg/kg) 0,9, cholin (mg/kg) 2500, chondroitin sulfát + glukosamin 500.

Ostatní složky: Škrob 34,8 %, vláknina 6,1 %, kyselina linolová 3,02 %, kyselina arachidonová 0,09 %, omega-6 mastné kyseliny 3,26 %, omega-3 mastné kyseliny 0,78 %, EPA + DHA 0,4 %.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.