Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Royal Canin Mini Adult 8+ 8 kg

Kód: 219768
Doprava zdarma
Značka: Royal Canin
1 199 Kč
Skladem (>20 ks)

V průběhu let se mění potřeby výživy u psů stejně, jako u lidí a proto je tu Royal Canin Mini pro malá plemena starší 8 let s přizpůsobeným obsahem živin pomáhá udržovat vitalitu. Obsahuje speciální komplex antioxidantů, který neutralizuje volné radikály. Pomáhá udržet si zdravou váhu, protože plně uspokojí jejich energetické nároky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Mini Adult 

Malí psi se většinou dožívají vyššího věku než velcí psi, ale dospělosti dosahují dříve. To znamená, že nutriční potřeby malého psa se od potřeb velkého psa liší. Složení krmiva ROYAL CANIN® Mini Adult je vytvořeno tak, aby uspokojovalo veškeré nutriční potřeby psů malých plemen nad 10 měsíců, kteří v dospělosti váží méně než 10 kg.

Malí psi mají někdy citlivou kůži, což je z části reakce imunitního systému na alergeny a pyly přítomné přítomné kolem nás. Právě při takových problémech by měla být kůže posílena látkami obsaženými v krmivu. Díky krmivu Royal Canin Mini Adult dochází k posílení přirozené ochranné funkce kůže.

  • Granule s upraveným obsahem energie, který odpovídá energetickým potřebám malých psů
  • L-karnitin pro zdravý metabolismus tuků
  • Exkluzivní chutě pro vybíravé jedince
  • Rozmanité živiny pro podporu zdravé kůže a srsti malého psa 
  • Obohaceno o vitamíny a omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), pro krásnou lesklou srst
  • Krmivo ROYAL CANIN® Mini Adult je také dostupné i pro starší psy. Pokud je váš pes starší 8 let, je pro něj vhodné krmivo ROYAL CANIN® Mini Adult 8+

Velikost balení: 8 kg

Složení: Maso a výrobky živočišného původu (dehydratované drůbeží maso), kukuřice, kukuřičná mouka, živočišné tuky, kukuřičný lepek, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – protein zvolený díky své velmi dobré stravitelnosti), pšenice, hydrolyzované živočišné proteiny, rýže, řepné řízky, minerály, rybí olej, sójový olej, fruktooligosacharidy (FOS).

Analytické složky: Bílkoviny 27 %, tuky 16 %, hrubá vláknina 1,3 %, popeloviny 5,7 %, NFE 40,5 %. Aminokyseliny: taurin 0,11 %, arginin 1,44 %, lysin 1,17 %, methionin 0,69 %, methionin a cystin 1,16 %, tryptohane 0,24 %.

Minerální látky: vápník 0,91 %, fosfor 0,8 %, sodík 0,4 %, chlór 0,77 %, draslík 0,7 %, hořčík 0,13 %, síra 0,4 %, měď 15 mg/kg, železo 152 mg/kg, mangan 65 mg/kg, zinek 172 mg/kg, selen 0,37 mg/kg, jód 4,7 mg/kg. Vitamíny: A 23000 m.j./kg, D3 1000 m.j./kg, E 500 mg/kg, C 200 mg/kg, B1 (thiamin) 4,2 mg/kg, B2 (riboflavin) 6,1 mg/kg, B5 (kys. pantothenová) 34,4 mg/kg, B6 (pyridoxin) 26,4 mg/kg, B12 (kyanokobalamin) 0,07 mg/kg, B3 (niacin) 43,9 mg/kg, biotin 2,75 mg/kg, kyselina listová 8,9 mg/kg, cholin 2300 mg/kg.
m.j.=mezinárodní jednotka

Ostatní složky: škrob 35,3 %, vláknina 6,5 %, kyselina linolová 2,83 %, kyselina arachidonová 0,07 %, omega-6 mastné kyseliny 3,05 %, omega-3 mastné kyseliny 0,62 %, EPA + DHA 0,25 %, L-karnitin 50 mg/kg.

Krmná dávka:

Hmotnost psa [kg] Denní krmná dávka [g]
40 
54 
68 
80 
92 
7 103 
114 
124 
10 134 

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky psa se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Druh masa: kuřecí
Kvalita: prémiové
Určení: běžná aktivita
Věk psa: senior
Velikost psa: malý
Velikost balení: 8 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HR Avatar autora | 30.6.2023
jsem spokojena

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.