Royal Canin Mini Exigent 3 kg

Kód: 345628
Trvale zlevněno
Značka: Royal Canin
599 Kč
Skladem (>20 ks)

Vůně, velikosti sousta a konzistence pokrmu – to je to, co váš pes vnímá při jídle nejvíc. Krmivo ROYAL CANIN® Exigent Mini je vhodné pro mlsné a vybíravé psy do 10 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Mini Exigent

Vůně, velikosti sousta a konzistence pokrmu – to je to, co váš pes vnímá při jídle nejvíc. Krmivo ROYAL CANIN® Exigent Mini je vhodné pro mlsné a vybíravé psy do 10 kg. Obsahuje veškerou výživu pro zdravý život, a navíc skvěle chutnáRoyal Canin Exigent Mini je suché krmivo speciálně určené pro výživu vybíravých psů malých plemen do 10 kg. Je vhodný pro dospělé psy od 10 měsíců věku.

  • Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen
  • Granule mají tvar polštářků a křupavou konzistenci 
  • S aromatickou a lahodnou paštikou plnou živin
  • Velmi hodnotné živiny
  • Vysoká akceptovatelnost
  • 100 % kvalitních bílkovin, tuků, vlákniny, vitaminů a minerálních látek

Program výživy Exigent je dostupný jako křupavé granule a chutné paštiky v kapsičce. Obě jsou nutričně kompletní a dokonale se doplňují. Vyzkoušejte paštiku jako doplněk granulí. Výsledky krmiva ROYAL CANIN® Exigent Mini jsou prokázaným úspěchem. 

Velikost balení: 3 kg

Složení: Maso a výrobky živočišného původu (Dehydratované kuřecí proteiny, živočišné tuky), rýže, izolát rostlinných proteinů (L.I.P.: proteiny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost), předvařená pšeničná mouka, kukuřičná moučka, hydrolyzované živočišné proteiny, rostlinná vláknina, řepné řízky, minerální látky, rybí tuk, frukto-oligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

Analytické složky: Protein 30,0 %, obsah tuku 22,0 %, hrubý popel 4,6 %, hrubá vláknina: 2,6 %.

Přídatné látky (v 1 kg):  Nutriční přídatné látky:  Vitamín A: 29500 m.j., vitamín D3: 800 m.j.,  železo (3b103): 38 mg, jód (3b201, 3b202): 3,9 mg, měď (3b405, 3b406): 12 mg, mangan (3b502, 3b504): 50 mg, zinek (3b603, 3b605, 3b606): 133 mg, selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,08 mg.
m.j.=mezinárodní jednotka

Krmná dávka: 

Konečná hmotnost [kg] Denní krmná dávka [g]
38 
51 
63 
75 
86 
96 
106 
116 
10  126 

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky psa se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.