Royal Canin Mini Starter 1 kg

Kód: 307228
319 Kč
Skladem (>5 ks)

Psi malých plemen mají sice malou tělesnou konstituci, ovšem s jejich nutričními a energetickými potřebami je to přesně naopak. Je nezbytně důležité, aby vaše malá fenka i její štěňata dostala výživu, která je speciálně vytvořená na míru jejich unikátním nutričním potřebám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Mini Starter

Psi malých plemen mají sice malou tělesnou konstituci, ovšem s jejich nutričními a energetickými potřebami je to přesně naopak. Je nezbytně důležité, aby vaše malá fenka i její štěňata dostala výživu, která je speciálně vytvořená na míru jejich unikátním nutričním potřebám. Z tohoto důvodu krmivo ROYAL CANIN® Mini Starter Mother & Babydog poskytuje vše nezbytné fenám do 10 kg i jejím štěňatům do 2 měsíců.

  • Exkluzivní kombinace výživových prvků nacházejících se v mateřském mléce
  • Specifické živiny aktivně podporují zdravé trávení a přirozenou obranyschopnost štěňat
  • Toto unikátní složení uspokojuje potřeby matky i jejích štěňat během prvních pěti období života: březosti, narození, laktace, odstavu a růstu (do 8 týdnů)
  • Drůbeží maso, rýže, živočišné tuky, rostlinné bílkoviny, hydrolyzované kvasnice (přírodní látka zvyšující chutnost) a výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu)
  • Namočením ve vodě se granule snadno rehydratují na kaši. Tato forma je velmi chutná jak pro matku, tak i pro štěňata v odstavu, která přecházejí z mateřského mléka na pevnou stravu.

Složení: Dehydratované drůbeží maso, rýže, živočišné tuky, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), kukuřice, řepné řízky, hydrolyzované živočišné proteiny, minerály, rybí olej, sójový olej, frukto-oligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů), sůl, mastné kyseliny, výtažky z kvasnic (zdroj betaglukanů), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

Analytické složení: Bílkoviny 30 %, tuky 22 %, hrubá vláknina 1,3 %, popeloviny 8 %, NFE 30,8 %. Aminokyseliny: taurin 0,18 %, arginin 1,63 %, lysin 1,5 %, methionin 0,57 %, methionin a cystin 1,07 %, tryptofan 0,3 %.

Minerální látky: Vápník 1,29 %, fosfor 1,01 %, sodík 0,4 %, chlór 1,08 %, draslík 0,8 %, hořčík 0,07 %, síra 0,4 %, měď 15 mg/kg, železo 224 mg/kg, mangan 65 mg/kg, zinek 173 mg/kg, selen 0,37 mg/kg, jód 4,7 mg/kg. Vitamíny: A 20500 UI/kg, D3 1200 UI/kg, E 560 mg/kg, C 410 mg/kg, B1 (thiamin) 5 mg/kg, B2 (riboflavin) 7,3 mg/kg, B5 (kyselina pantothenová) 30,5 mg/kg, B6 (pyridoxin) 9,9 mg/kg, B12 (kobalamin) 0,08 mg/kg, B3 (niacin) 44,9 mg/kg, biotin 1,3 mg/kg, kyselina listová 1 mg/kg), cholin 2200 mg/kg. Ostatní složky: škrob 25,5 %, vláknina 6,5 %, lutein 5 mg/kg, betakaroten 5 mg/kg, kyselina linolová 4,75 %, kyselina arachidonová 0,11 %, omega-6 5,02 %, omega-3 0,97 %, EPA + DHA 0,31 %, L-karnitin 50 mg/kg.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KB Avatar autora | 10.8.2021
Jsem moc spokojna

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.