Royal Canin Dental Care 400 g

Kód: 217549
279 Kč
Dostupné pouze na prodejně (19 ks)

Zuby jsou pro vaši kočku nenahraditelné. Potřebuje je k přijímání potravy, ale také pro každodenní fungování, ať už si hraje nebo žvýká hračku. Je nezbytné udržovat její zuby čisté a zdravé, aby neměla problémy s ústní dutinou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Dental Care

Zuby jsou pro vaši kočku nenahraditelné. Potřebuje je k přijímání potravy, ale také pro každodenní fungování, ať už si hraje nebo žvýká hračku. Je nezbytné udržovat její zuby čisté a zdravé, aby neměla problémy s ústní dutinou. Zubní kámen je způsoben mineralizací zubního plaku, když se dostane do kontaktu se slinami. Pokud vaši kočku bolí zuby, nebude chtít jíst a pít. Poproste veterináře, aby vaší kočce zkontroloval zuby i dásně, pokud jeví nějaké známky problémů se zubním kamenem, onemocněním dásní nebo pokud se jí zuby kazí. 

Krmivo ROYAL CANIN® Oral Care má přesně vyvážené složení živin, které podporují zdraví ústní dutiny vaší kočky tím, že redukují tvorbu zubního plaku. Obsahuje také vysoký obsah bílkovin, který posiluje svaly, kosti i zuby vaší kočky.

ROYAL CANIN® Oral Care má dvojí účinek: mechanický a chemický.

  • Velikost, textura a tvar granule nutí kočku hodně žvýkat
  • Redukují tvorklu zubního plaku
  • Chelátory vápníku na sebe vážou volný vápník ve slinách

Klinickými studiemi bylo dokázáno, že už po 28 dnech souvislé konzumace krmiva ROYAL CANIN® Oral Care je redukována tvorba zubního kamene o 59 %. Obsažené minerály také udržují močové cesty vaší kočky zdravé.

Velikost balení: 400 g

Složení: Dehydratované drůbeží maso, rýže, kukuřice, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – bílkovina přidávaná pro svou snadnou stravitelnost), živočišné tuky, kukuřičná mouka, rostlinná vláknina, hydrolyzované živočišné proteiny, pšenice, kukuřičný lepek, minerály, řepné řízky, rybí olej, frukto-oligosacharidy, sójový olej, slupky a semena psyllia, bílkoviny 30 %, tuky 15 %, hrubá vláknina 5,2 %, popeloviny 7 %.

Aminokyseliny: taurin 0,18 %, arginin 1,55 %, lysin 1,04 %, methionin 0,89 %, methionin a cystin 1,33 %.

Doplňkové látky: Minerální látky: vápník 1,09 %, fosfor 0,95 %, sodík 0,6 %, chlór 0,81 %, draslík 0,7 %, hořčík 0,07 %, měď 15 mg/kg, železo 124 mg/kg, mangan 60 mg/kg, zinek 136 mg/kg, selen 0,3 mg/kg, jód 4,1 mg/kg. Vitamíny: A 27000 m.j./kg, D3 700 m.j./kg, E 2 mg/kg, C 310 mg/kg, B1 (thiamin) 13 mg/kg, B2 (riboflavin) 46,7 mg/kg, B5 (kys. pantothenová) 59,1 mg/kg, B6 (pyridoxin) 52,9 mg/kg, B12 (kyanokobalamin) 0,13 mg/kg, B3 (niacin) 144 mg/kg, biotin 4,25 mg/kg, kyselina listová 17,5 mg/kg, cholin 3100 mg/kg. Ostatní složky: škrob 28,2 %, vláknina 11,8 %, kyselina linolová 3,31 %, kyselina arachidonová 0,08 %, omega-6 mastné kyseliny 3,45 %, omega-3 mastné kyseliny 0,65 %, EPA + DHA 0,21 %.

Krmná dávka:

Hmotnost kočky [kg] Denní krmná dávka [g]
46 
56 
66 
75 

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky kočky se mohou lišit podle tělesného stavu nebo úrovně aktivity.

Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.