Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Royal Canin Sterilised 4 kg

Kód: 300508
Doprava zdarma
Značka: Royal Canin
1 499 Kč
Skladem (>20 ks)

Kompletní vyvážené krmivo pro kastrované kočky (1-7 let), které dodá vaší kočce všechny potřebné živiny a pokryje energetické potřeby specifické pro kastrované kočky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Sterilised 

Po kastraci se často snižují nároky na energie koček. Sterilised 37 pomáhá omezit riziko nabírání na váze díky upravenému obsahu tuku. Krmivo podporuje zdraví močového systému poskytnutím adekvátního obsahu minerálů speciálně vyváženého pro kastrované kočky. Sterilised 37 pomáhá udržovat svalovou hmotu díky vysokému obsahu proteinu. Obohaceno o L-carnitin pro zdravé srdce. Vysoký obsah hodnotných proteinů přispívá k vytváření a udržení svalové hmoty.

  • Určeno pro kastrované kočky
  • Pomáhá omezit přibírání na váze
  • Podporuje zdraví močového systému
  • Pomáhá udržovat svalovou hmotu
  • Obohaceno o L-carnitin

Velikost balení: 4 kg

Složení: Maso a výrobky živočišného původu (dehydratované kuřecí proteiny), kukuřice, izolát rostlinných proteinů*, rostlinná vláknina, živočišné tuky, hydrolyzované živočišné proteiny, rýže, pšenice, řepné řízky, kukuřičný gluten, kvasnice a jejich části, minerální látky, rybí tuk, frukto-oligosacharidy, sójový olej.

Analytické složky: Protein: 37%, Obsah tuku: 12%, Hrubý popel: 8,2%, Hrubá vláknina: 6,2%.*L.I.P.: proteiny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.

Doplňkové látky: Vitamín A: 19000 mj., Vitamín D3: 1000 mj., E1 (Železo): 31 mg, E2 (Jód): 3,1 mg, E4 (Měď): 10 mg, E5 (Mangan): 41 mg, E6 (Zinek): 122 mg, E8 (Selen): 0,05 mg, L-karnitin: 100 mg - Technologické doplňkové látky: Klinoptilolit sedimentárního původu: 10g- Zootechnické doplňkové látky: Chlorid amonný: 5g. Antioxidanty.
m.j.=mezinárodní jednotka

Krmná dávka: 

Váha kočky [kg] Denní krmná dávka [g]
46
4 57
67
76

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky kočky se mohou lišit podle tělesného stavu nebo úrovně aktivity.

 Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Druh masa: kuřecí
Kvalita: prémiové
Určení: kastrace
Věk kočky: dospělá
Velikost balení: 4 kg
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 21.12.2020
spokojenost, kočičce chutná

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.