Royal Canin Sterilised 7+ 1,5 kg

Kód: 316444
799 Kč
Skladem (>20 ks)

Kompletní a vyvážené krmivo s drůbežím masem důležité pro kočky jakéhokoliv věku. Pro kastrované starší kočky jsou důležité jisté konkrétní živiny. Složení krmiva Royal Canin Sterilised 7+ je vytvořeno tak, aby uspokojovalo veškeré nutriční potřeby dospělých kastrovaných koček starších 7 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Sterilised 7+

Kompletní a vyvážené krmivo s drůbežím masem důležité pro kočky jakéhokoliv věku. Pro kastrované starší kočky jsou důležité jisté konkrétní živiny. Složení krmiva Royal Canin Sterilised 7+ je vytvořeno tak, aby uspokojovalo veškeré nutriční potřeby dospělých kastrovaných koček starších 7 let. V tomto stádiu svého života už jsou na vaší kočce poznat první známky stárnutí, protože se dostává do seniorského věku. 

Krmivo je obohaceno o speciální živiny, jako jsou například polyfenoly ze zeleného čaje, vitamin C, EPA a DHA. Tento komplex pro podporu vitality vaší kočce velmi prospívá a podporuje správné tělesné funkce. Složení živin v krmivu navíc podporuje a udržuje zdraví močových cest vaší dospělé kočky. Krmivo obsahuje upravené množství fosforu, které podporuje ledviny vaší kočky, protože udržuje jejich správnou funkci. Protože je důležité, aby si vaše kočka udržela ideální váhu v jakémkoliv věku, obsahuje krmivo střední obsah tuku. Vhodně veliké porce tohoto krmiva zabrání vaší kočce v přibírání. Řiďte se pokyny na balení kvůli správným velikostem porcí, které zaručují optimální zdraví.

  • Kompletní a vyvážené krmivo pro kastrované kočky a kočky starší 7 let
  • Obsahuje drůbeží maso
  • Obohaceno o speciální živiny
  • Podporuje správné tělesné funkce
  • Udržuje zdravé močové cesty a ledviny
  • Obsahuj střední obsah tuku pro udržení optimální váhy kočky

Velikost balení: 1,5 kg

Složení: Kukuřice, drůbeží bílkoviny sušené, rostlinný bílkovinný izolát*, kukuřičné gluteny, lignocelulóza, živočišný tuk, živočišná bílkovina (hydrolyzovaná), minerální látky, sušená dužnina z řepy, kvasnice, rybí tuk, fructo-oligosacharidy, sojový olej, jadérka z hroznů a zelený čaj (zdroje polyfenolů), hydrolyzát z korýšů (zdroj glukosaminu), moučka z květů aksamitníku (zdroj luteinu), hydrolyzát z chrupavek (zdroj chondroitinu).
* L.I.P.: Vybrané, lehce stravitelné bílkoviny vysoké hodnoty.

Analytické složky: Protein: 36 %, Obsah tuku: 12 % , Hrubý popel: 7,7 %, Hrubá vláknina: 5,5 %. Fosfor (P): 0,73 %, EPA/DHA: 3,1 g/kg.

Doplňkové látky: Vitamín A (19.000 m.j./kg), vitamín D3 (1.000 m.j./kg), E1 [železo] (35 mg/kg), E2 [jód] (3,5 mg/kg), E4 [měď] (11 mg/kg), E5 [mangan] (45 mg/kg), E6 [zinek] (136 mg/kg), E8 [selen] (0,06 mg/kg), L-karnitin (100 mg/kg) konzervační látky, antioxidanty.
m.j.=mezinárodní jednotka

Krmná dávka: 

Hmotnost kočky [kg] Denní krmná dávka [g]
47 
57 
67 
76 

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky kočky se mohou lišit podle tělesného stavu nebo úrovně aktivity.

 Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Druh masa: kuřecí
Kvalita: prémiové
Určení: kastrace
Věk kočky: senior
Velikost balení: 1,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.