Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Rybičky 500 ml

Kód: 351924
105 Kč
Dostupné pouze na prodejně (6 KS)

Atraktivním přírodním pamlskem, který ocení psy, kočky, ale také plazy, ryby a hlodavci jsou sušené rybičky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rybičky 500 ml

Atraktivním přírodním pamlskem, který ocení psy, kočky, ale také plazy, ryby a hlodavci jsou sušené rybičky. Jsou velké 3-7 cm a představují zdroj vitaminů, minerálů a stopových prvků. Nemusíte se obávat ani když vaše zvíře trpí potravinovými alergiemi. Naopak. Obsahují málo tuku a vysoce kvalitní a hlavně lehce stravitelný protein. Navíc díky obsahu Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin podporují zdravou pokožku a zářivou srst

  • šetrně sušené
  • 100% přírodní
  • lze podávat několikrát denně v menším množství
  • před podáním lze namočit
  • zdravý a atraktivní doplněk stravy

Velikost balení: 500 ml

Analytické složky: 63,2- % protein, 15,8 % tuk, 0,2 % vláknina, 11,6 % popel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka UGF (společnost Underground Food) se specializuje se na přírodní krmivo pro domácí mazlíčky, zájmové chovy, profesionální chovatele i zoologické zahrady. Vyvíjí a svým partnerům pomáhá vyvíjet na míru krmiva s přidaným hmyzím proteinem. Přispívá tak k modernímu a vysoce inovativnímu přístupu k výrobě moderních a nutričně vyvážených krmiv. V jejich nabídce najdete kompletní řadu sušeného hmyzu, sušené korýše, rybičky, nutričně vyvážené mixy či ptačí program na zimní krmení volně žijících ptáků. Dbají na vysokou kvalitu dodávaného zboží tak, aby vždy potěšili všechny domácí mazlíčky i jejich majitele. Mají také vlastní značku pamlsků pro psy Mr. Haff s hmyzem, na kterých si pochutnávají i ti nejnáročnější psi včetně vodících psů ve výcviku.

Všechny produkty jsou prémiovým doplňkem potravy nutričně vyvážených krmných směsí většiny hmyzožravých a masožravých domácích mazlíčků i chovných zvířat. Zaručí pestrou stravu pro zachování zdraví dospělých zvířat a správný vývin mláďat. Podporují zdravou kůži, srst, drápy, reprodukci, snůšku a posiluje imunitní systém zvířete.