Sera antitoxikum pro akvarijní vodu Toxivec 250 ml

Kód: 219591
559 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Sera Toxivec ihned odstraňuje z akvarijní vody nebezpečné látky pro okrasné ryby, jako jsou nitrit, amonium/amoniak, chlór a chloramin. Zbytky přípravku se rozloží.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera antitoxikum pro akvarijní vodu Toxivec 250 ml

Sera Toxivec ihned odstraňuje z akvarijní vody nebezpečné látky pro okrasné ryby, jako jsou nitrit, amonium/amoniak, chlór a chloramin. Váže těžké kovy jako je olovo a měď a snižuje obsah nitrátu a tím i růst řas. Zbytky přípravku se sami rozloží. Používá se jako první pomoc při destabilizačních faktorech, jako jsou nově příchozí ryby, překrmení nebo nasazení léčiv. Díky přípravku Sera Toxivec jsou nově přidané ryby okamžitě chráněny, je snížen růst řas, výměna vody je méně častá. Vytváří ideální prostředí pro čisticí bakterie z přípravku Sera Bio Nitrivec.

  • Odstraňuje z akvarijní vody toxické látky

  • Váže těžké kovy

  • Přebytek preparátu podléhá biodegradaci

  • Používám jako první pomoc při destabilizačních faktorech

Velikost balení: 250 ml

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Dávkování:

  • 100 ml na 400 litrů

  • 250 ml na 1 000 litrů

  • 500 ml na 2 000 litrů

  • 5 000 ml na 20 000 litrů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.