Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Sera Bettagran 10 g NATURE

Kód: 319011
99 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Krmivo Sera bettagran je krmivo speciálně navržené pro bojovnice pestré, u kterých podporuje vybarvení. Sera bettagran je granulované krmivo nejvyšší kvality vyrobené z vybraných a šetrně zpracovaných surovin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo pro bojovnice Sera Bettagran

Krmivo Sera bettagran je krmivo speciálně navržené pro bojovnice pestré, u kterých podporuje vybarvení. Sera bettagran je granulované krmivo nejvyšší kvality vyrobené z vybraných a šetrně zpracovaných surovin. Bojovnicím krmivo dodává vyváženou stravu, která je základ zdraví rybek a nádherného vybarvení. Je navrženo tak, aby splňovalo požadavky bojovnic pestrých a ostatních malých hmyzožravých ryb. Unikátní jemně zrnitý granulát se velmi pomalu potápí, rychle měkne a zůstává rybkám dostupný ve vodě po dlouhou dobu

  • Speciálně navržené krmivo , které je kompletní a vyvážené, pro bojovnice pestré
  • Podporuje zdravý růst a nádherné vybarvení
  • Unikátní jemně zrnitý granulát
  • Pomalu se potápí a rychle měkne
  • Obsahuje řasu spirulinu

Velikost balení: 10g

Složení: Kukuřičný škrob, pšeničný lepek, vaječný prášek, rybí moučka, kasein (sýrovina), pšeničná mouka, rybí tuk, pivní kvasnice, spirulina, pšeničné klíčky, byliny, vojtěška, kopřivy, gamarusi, mořské řasy, petržel, paprika, špenát, karoten, moučka z mušlí, česnek.

Krmný návod: Krmte několikrát denně v malých dávkách jen tolik,kolik ryby během několika minut spotřebují.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvaristika
Akvaristika druh: sladkovodní
Akvaristika použití: vnitřní
Osobní odběr: Pet Center Brno Královo Pole, Pet Center České Budějovice Mercury, Pet Center Plzeň Tesco, Pet Center Třinec Lyžbice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.