Sera filtrační vata bílá Filterwatte 250 g

Kód: 202446
319 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Pokud doma ve vašem akváriu máte mechanickou předfiltraci, určitě se vám bude hodit i Sera Filterwatte.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera filtrační vata bílá Filterwatte 250 g

Pokud doma ve vašem akváriu máte mechanickou předfiltraci, určitě se vám bude hodit i Sera Filterwatte. Jde o filtrační vatu, kterou tvoří stabilní vlákna, která zachytí jemnější nečistoty, a to po dlouho dobu a bez toho, aby se slepila dohromady. Mezi další užitečné vlastnosti patří pratelnost a užití pro sladkou i mořskou vodu.

  • Lze několikrát vyprat

  • Pro filtraci slané i sladké vody

  • Pro mechanickou předfiltraci

  • Zachytí i jemnější nečistoty

  • Dlouhá životnost

Velikost balení: 250 g

Upozornění: Nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie a úprava vody v akváriích
Hmotnost: 0.276 kg
Akvaristika použití: vnitřní
Druh: vata
Osobní odběr: Pet Center Brno Královo Pole, Pet Center Brno Slatina, Pet Center České Budějovice IGY, Pet Center Brno Extra Heršpická, Pet Center Most - Extra Obchodní Park, Pet Center Havířov OC Elán, Pet Center Hr.Králové Aupark, Pet Center Jablonec nad Nisou Central, Pet Center Jihlava City, Pet Center Kladno Central, Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Lanškroun, Pet Center Liberec Globus, Pet Center Litvínov, Pet Center Most Central, Pet Center Olomouc Šantovka, Pet Center Ostrava Avion, Pet Center Plzeň Plaza, Pet Center Plzeň Tesco, Pet Center Praha Arkády, Pet Center Praha Chodov, Pet Center Praha 4 - DBK, Pet Center Praha Eden, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha 9 - Galerie Fénix, Pet Center Praha Globus Zličín, Pet Center Praha 15 - Horní Měcholupy, Pet Center Praha Kunratice RP, Pet Center Praha 5 - Metropole Zličín, Pet Center Praha OC Stromovka, Pet Center Praha Palladium, Pet Center Praha 6 - Podbaba, Pet Center Praha Quadrio, Pet Center Říčany, Pet Center Praha 10 - Skalka (Tesco), Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu, Pet Center Třinec Lyžbice, Pet Center Trutnov - Kaufland, Pet Center Uherský Brod - Tesco, Pet Center Ústí nad Labem - Forum, Pet Center České Budějovice Globus, Pet Center Havlíčkův Brod, Pet Center Otrokovice, Pet Center Palác Pardubice, Pet Center Chomutov Globus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.