Sera kompletní krmivo pro okrasné ryby v jezírku Pond Granulat 3800 ml NATURE

Kód: 224158
559 Kč
Skladem (>20 ks)

Sera Pond Granulat je kompletní krmivo pro okrasné ryby v jezírku, které je vhodné pro všechny okrasné ryby v jezírku, především pak ty větší druhy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera kompletní krmivo pro okrasné ryby v jezírku Pond Granulat 3800 ml NATURE

Sera Pond Granulat je kompletní krmivo, které je vhodné pro všechny okrasné ryby v jezírku, především pak ty větší druhy. Vyvážený poměr sacharidů a bílkovin, strava s dostatkem vitaminů a minerálních látek splňuje požadavky mnoha druhů. Zároveň krmivo podporuje zdravý vývoj ryb a odolnost proti nemocem. Šetrné zpracování zajistí zachování hodnotných ingrediencí (např. omega mastné kyseliny, vitaminy a minerální látky) a umožní celoroční zkrmování. Pro zvýraznění barev doporučujeme doplňkově krmit také krmivy Sera Koi Professional Spirulina Color nebo Sera Goldy Color Spirulina pro závojnatky a ostatní menší rybky.

  • Vhodné pro všechny okrasné ryby v jezírku, především pro větší druhy
  • Vyvážený poměr sacharidů, bílkovin, vitaminů a minerálních látek
  • Možnost celoročního zkrmování
  • Zvýrazňuje vybarvení a podporuje zdravý vývoj ryb
  • Bez barviv a konzervačních látek
  • Granulky dlouho drží tvar a neznečišťují vodu

 Velikost balení: 3800 ml

Složení: Pšeničná mouka, rybí moučka, kukuřičný škrob, pivovarské kvasnice, rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), Mannan-oligosacharid, kopřivy, vojtěška, byliny, slávka zelenoústá, petržel, mořské řasy, paprika, spirulina, špenát, karoten, česnek, řasy Haematococcus.
 
Analytické složky: Hrubý protein: 32,1%, hrubý tuk: 5,0%, hrubá vláknina: 2,6%, vlhkost: 5,0%, hrubý popel: 5,2%.
 

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A: 8 000 m.j., vitamin D3: 1 000 m.j., vitamin E (D, L-?-tocoferyl acetát): 100 mg, vitamin B1: 10 mg, vitamin B2: 10 mg, vitamin C (L-ascorbyl monofosfát): 100 mg.

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod: 1–2x denně tolik, kolik zvíře pojme v krátké době. 

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení pro akvarijní rybičky
Hmotnost: 0.794 kg
Akvaristika druh: sladkovodní
Akvaristika použití: venkovní
Osobní odběr: Pet Center České Budějovice Mercury, Pet Center Most - Extra Obchodní Park, Pet Center Karlovy Vary - Globus, Pet Center Litvínov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.