Sera kompletní krmivo pro ryby v jezírku Pond Mix Royal 1000 ml NATURE

Kód: 202520
389 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Sera Pond Mix Royal Nature je základní krmivo z šetrně vyráběných vloček, granulí a celých gamarů (blešivců) pro celoroční krmení v jezírkách se smíšenou osádkou. Krmivo je bez barviv a konzervačních látek, barvy různých typů krmiv jsou výsledkem přírodních ingrediencí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera kompletní krmivo pro ryby v jezírku Pond Mix Royal 

Krmivo určené pro celoroční krmení ryb v jezírkách s různě starými rybami. Sera Pond Mix Royal Nature je základní krmivo z šetrně vyráběných vloček, granulí a celých gamarů (blešivců) pro celoroční krmení v jezírkách se smíšenou osádkou. Krmivo je bez barviv a konzervačních látek, barvy různých typů krmiv jsou výsledkem přírodních ingrediencí. Vyvážená směs obsahuje vše, co v jezírku ryby různých druhů potřebují pro zdravý vývoj a silnou odolnost proti nemocem. Potrava s přísadami blízkými přírodě je nejlepší ochranou před nedostatky a podporuje zdraví a vitalitu ryb v každém ročním období. Typy krmiv Nature proto obsahují přírodní ingredience jako spirulina, krill nebo udržitelnou hmyzí moučku z larev mouchy bráněnky (Hermetia).

Malé ryby se krmí vločkami, zatímco větší si mohou vybrat ze tří chutných granulí. Speciální odměnou jsou chutní, na minerály bohatí blešivci (7 %). Plovoucí krmivo drží tvar a neznečišťuje vodu. 

  • Pro různé druhy ryb různého věku v jezírkách
  • Kompletní a vyvážené krmivo
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví a růstu jezerních ryb 
  • Obsahuje různě velké části pro jednotlivé ryby
  • Přírodní krmivo, bez barviv a umělých přísad 

Obsah balení: 1000 ml.

Složení: Pšeničná mouka, rybí moučka, kukuřičný škrob, gamarusi (7 %), spirulina, pivovarské kvasnice, rybí tuk (z toho 49 % omega-mastných kyselin), Hermetia, pšeničné klíčky, pšeničný lepek, mannanoligosacharidy, kasein (sýrovina), slávka zelenoústá, byliny, vojtěška, kopřivy, krill, petržel, mořské řasy, paprika, česnek, špenát, karoten, řasy Haematococcus. 

Analytické složky: Bílkoviny 32,0 %, tuky 6,5 %, vláknina 3,2 %, vlhkost 5,0 %, popel 6,4 %. 

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitaminy a provitaminy: vit. A 9.895 m.j., vit. D3 1.237 m.j., vit. E (DL-α-tokoferol acetát) 124 mg, vit. B1 12,4 mg, vit. B2 12,4 mg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 124 mg.

m.j.=mezinárodní jednotka 

Krmný návod: Celoročně 1–2x denně tolik kolik ryby spotřebují v krátké době.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.