Sera krmivo pro býložravé plazy Raffy Vital 1000 ml NATURE

Kód: 209284
669 Kč
Skladem (>20 ks)

Sera Raffy Vital je základní krmivo pro suchozemské želvy a ostatní býložravé plazy. Chutná směs krmných granulek tyčkovitého tvaru a krmných tablet, bohatá na balastní látky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera krmivo pro býložravé plazy Raffy Vital 1000 ml NATURE

Sera Raffy Vital je základní krmivo pro suchozemské želvy a ostatní býložravé plazy. Chutná směs krmných granulek tyčkovitého tvaru a krmných tablet, která je bohatá na balastní látky. Krmivo obsahuje malé množství rybích proteinů pro vyváženou potravu a posílení přirozené imunity. Pečlivě vyvážené přidávané vitaminy a minerální látky spolehlivě brání změknutí krunýřů a kostí (rachitida). Neobsahuje žádná umělá barviva ani umělé příchutě.

  • Kompletní krmivo pro suchozemské želvy a býložravé plazy
  • Obsahuje vitaminy a minerální látky, bohatá na balastní látky
  • Bez barviv a umělých příchutí
  • Posiluje imunitu
  • Brání změknutí krunýřů

Velikost balení: 1000 ml

Složení: Pšeničná mouka, kukuřičný škrob, byliny, vojtěška, mořské řasy, pšeničný lepek, kopřivy, pivní kvasnice, karoten, petržel, spirulina, paprika, cukr, řepkový olej, špenát, Mannan-oligosacharid, slávka zelenoústá, řasy Haematococcus, česnek.
 

Analytické složky: Hrubý protein: 14,2%, hrubý tuk: 1,7%, hrubá vláknina: 11,1%, vlhkost: 5,3%, hrubý popel: 7,5%, vápník: 1,4%, fosfor: 0,5%.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A: 24 000 m.j., vitamin D3: 1 200 m.j., vitamin E (D, L-?-tocoferyl acetát): 48 mg, vitamin B1: 24 mg, vitamin B2: 72 mg, vitamin C (L-ascorbyl monofosfát): 440 mg.

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod: Krmit úsporně. Podle potřeb zvířat doplnit čerstvým krmivem. 

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 7.7.2021
Tyhle granule jsou jediné,které naše želva žere, takže asi super. Tyčinky jsou hned pryč. Když se navlhčí, krásně zmeknou.

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.