Sera krmivo pro masožravé plazy Raffy Mineral 1000ml

Kód: 202664
669 Kč
Skladem (>5 ks)

Sera Raffy Mineral je krmivo pro masožravé plazy. Plovoucí chutné minerální krmné tyčinky pro zdravou výživu želv.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera krmivo pro masožravé plazy Raffy Mineral 1000ml

Sera Raffy Mineral je krmivo pro masožravé plazy. Plovoucí chutné minerální krmné tyčinky pro zdravou výživu želv.

Nabízejí všechny důležité minerály, vitamíny a stopové prvky.

Podporují přirozený růst krunýřů.

Pro zpestření stravy doporučujeme střídavě krmit Sera Raffy Mineral s produkty řady Sera Reptil vhodných pro určité druhy zvířat.

  • Zdravá výživa pro masožravé plazy
  • Obsahuje minerály, vitamíny a stopové prvky
  • Podpora přirozeného růstu krunýře

Analytické složky: bílkoviny 32,0%, tuky 4,9%, vláknina 3,9%, vlhkost 5,4%, popel 5,2%, Ca 2,1%, P 0,8%.

Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 30.000 IU/kg, vit. D3 1.500 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 60 mg/kg, vit. B1 30 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg. Stopove prvky: Fe (E1) 63,2 mg/kg, Cu (E4) 3,1 mg/kg, Mn (E5) 2,9 mg/kg, Zn (E6) 62,7 mg/kg. Barviva schválena EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení pro plazy
Hmotnost: 0.351 kg
Určení: masožravé plazy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.