Sera krmivo pro masožravé plazy Raffy Royal 1000ml NATURE

Kód: 202653
559 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Krmivo Raffy Royal od SERA je určeno masožravým plazům, želvám nebo obojživelníkům, ale pochutnají si i dravé okrasné ryby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera krmivo pro masožravé plazy Raffy Royal 1000 ml NATURE

Krmivo Raffy Royal od SERA obsahuje napůl krevety a ryby a je určeno masožravým plazům, želvám nebo obojživelníkům. Pochutnají si na něm také dravé okrasné ryby, jelikož se krmivo může pochlubit značným množstvím velkých ančoviček. Obsažený přírodní vápník je základem pro zdravé kosti a růst krunýřů.

  • Raffy Royal od SERA je krmivo pro masožravé plazy, obojživelníky a dravé okrasné ryby.
  • Obsahuje půl napůl ryby a krevety.
  • Vápník pro zdravé kosti a růst krunýře.
  • Ančovičky v krmení zachutnají především dravým okrasným rybám.

Balení: 1000 ml

Složení: kukuřičný škrob, pšeničný lepek, rybí moučka, pšeničná mouka, pivovarské kvasnice, prášek z celých vajec, rybí olej, blešivec, slávka zelenoústá, vojtěška, byliny, kopřiva, petržel, mořské řasy, paprika, Spirulina, špenát, mrkev, česnek.

Doplňkové látky: Vitamíny a provitamíny: vit. A 30 000 IU/kg, vit. D3 1 500 IU/kg, vit. E (D L-alfa-tokoferol acetát) 60 mg/kg, vit. B1 30 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-askorbyl monofosfát) 550 mg/kg. Barviva schválená ES.

Analytické složky: hrubá bílkovina 41,0 %, hrubý tuk 5,4 %, hrubá vláknina 4,5 %, vlhkost 4,0 %, hrubý popel 5,4 %, vápník 1,0 %, fosfor 0,6 %.

Krmný návod: Podávejte vícekrát za týden jako doplňkové krmivo. Větší ryby budou bez problémů ukusovat. To odpovídá jejich přirozenému chování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení pro plazy a želvy
Hmotnost: 0.323 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.