Sera krmivo pro ryby pojídající řasy Spirulina Tabs 24 tbl. NATURE

Kód: 202218
179 Kč
Skladem (>20 ks)

Rostlinné krmivo v podobě přilnavých tablet je určeno býložravým rybám a krunýřovcům, které pojídají řasy. Tablety po nasypání do akvária klesají ke dnu, kde je lze prstem přimáčknout na sklo akvária a následně pozorovat, jak se ryby připlavou krmit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera krmivo pro ryby pojídající řasy Spirulina Tabs

Rostlinné krmivo v podobě přilnavých tablet je určeno býložravým rybám a krunýřovcům, které pojídají řasy. Tablety po nasypání do akvária klesají ke dnu, kde je lze prstem přimáčknout na sklo akvária a následně pozorovat, jak se ryby připlavou krmit. Jelikož tablety obsahují vysoký podíl řasy spirulina (27 %), mají blahodárný vliv na jejich trávení a vitalitu. Udržují ryby zdravé a pestře vybarvené.

  • Krmivo pro býložravé ryby - např. živorodé halančíky, východoafrické cichlidy a další ryby, které pojídají řasy, vhodné i pro krunýřovce (například ancistrus)
  • Podporuje vitalitu a vybarvení
  • Tablety jsou přilnavé a díky jejich přimáčknutí na sklo lze sledovat krmení ryb

Složení: Spirulina (27 %), rybí moučka, pšeničná mouka, pivní kvasnice, kasein (sýrovina), krill, kopřivy, mléčný prášek, gamarusi, mořské řasy, cukr, vaječný prášek, mannan-oligosacharidy (0,4 %), byliny, vojtěška, olej z tresčích jater (z toho 34 % omega-mastných kyselin), petržel, paprika, slávka zelenoústá, špenát, karoten, řasy Haematococcus, česnek.

Analytické složky: Bílkoviny 48,2 %, tuky 8,1 %, vláknina 5,0 %, vlhkost 5,3 %, popel 9,9 %.

Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 37,000 IU/kg, vit. D3 1,800 IU/kg, vit. E (D, L-tokoferyl acetát) 120 mg/kg, vit. B1 35 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg. Barviva schválena EU.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.