Sera krmivo pro vodní želvy Raffy P 3000ml NATURE

Kód: 202661
1 115 Kč
Skladem (>20 ks)

Pečlivě vybraná směs rostlinné složky a malých krmných zvířat (gamarus, ančovičky, krevetky) značky SERA je ideální přírodní i chutné krmivo pro vodní želvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera krmivo pro vodní želvy Raffy P 3000ml NATURE

Krmivo obsahuje přírodní krmná zvířata, rostlinné složky a minerální a balastní látky a vápník pro zdravé kosti a růst krunýře. Plovoucí krmné tyčinky želvám vyhovují. Měly by jich mít k dispozici tolik, kolik jen snědí.

  • SERA směs rostlinné složky a malých přírodních krmných zvířat
  • Určeno všem vodním želvám
  • Přidaný vápník pro zdravé kosti a růst krunýře
  • Plovoucí krmné tyčinky želvám vyhovují
  • Podávejte podle jejich chuti
  • Balení 3000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.