Sera multivitamínový preparát pro akvarijní ryby Fishtamin 15ml

Kód: 202285
319 Kč
Skladem (>20 ks)

Sera Fishtamin je doplňkové krmivo pro akvarijní ryby. Chutná emulze z 12 hodnotných vitamínů aplikující se nakapáním na krmivo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera multivitamínový preparát pro akvarijní ryby Fishtamin 15ml

Sera Fishtamin je doplňkové krmivo pro akvarijní ryby. Chutná emulze z 12 hodnotných vitamínů aplikující se nakapáním na krmivo.

Sera Fishtamin je také vhodný pro obohacení mražené potravy a žábronožky solné o vitamíny.

Extra porce vitamínů pro ryby, které nepřijímají potravu, jsou nemocné, nebo pro podporu chovu. Vhodné podávat jako doplněk při zvláštních situací, jako stres, teritoriální boje, nebo nově přidávané ryby.

  • Posiluje imunitu ryb
  • Optimální doplněk při zvláštních situacích: stres, teritoriální boje, nově přidané ryby, nebo na podporu chovu
  • Vhodné pro obohacení mražené potravy

Vitamíny jsou citlivé na světlo! V případě, že ryby již nepřijímají potravu, dávkování do akvária byste měli provést až večer po vypnutí osvětlení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.