Sera multivitamínový preparát pro plazy Reptilin Vitamins 15 ml

Kód: 202665
335 Kč
Skladem (>20 ks)

Sera Reptilin Vitamins je chutný multivitamínový preparát, který splňuje vitamínové požadavky plazů, a tudíž se optimálně přidává do denních dávek potravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera multivitamínový preparát pro plazy Reptilin Vitamins 15 ml

Sera Reptilin Vitamins je chutný multivitamínový preparát, který splňuje vitamínové požadavky plazů, a tudíž se optimálně přidává do denních dávek potravy. Dopřejte plazům dostatek vitamínů, aby byli v kondici a předcházeli nemocem z nedostatku, které mohou vést k náchylnosti na infekce, při svlékání staré kůže, nebo k problémům s kostrou či krunýřem. Díky tekuté formě je Sera Reptilin vhodný k obohacení čerstvé, živé i suché potravě, nebo může být přidán do pitné vody.

  • Multivitamínový preparát
  • Předchází nemocem
  • Tekutá forma
  • Balení 15 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy pro plazy a želvy
Hmotnost: 0.032 kg
Určení: vodní želvy, suchozemské želvy, býložravé plazy, masožravé plazy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.