Sera multivitaminový preparát pro plazy Reptilin Vitamins 15 ml

Kód: 202665
335 Kč
Skladem (>20 ks)

Sera Reptilin Vitamins je chutný multivitaminový preparát, který splňuje vitaminové požadavky plazů, a tudíž se optimálně přidává do denních dávek potravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera multivitaminový preparát pro plazy Reptilin Vitamins 15 ml

Sera Reptilin Vitamins je chutný multivitaminový preparát, který splňuje vitaminové požadavky plazů, a tudíž se optimálně přidává do denních dávek potravy. Dopřejte plazům dostatek vitaminů, aby byli v kondici a předcházeli nemocem z nedostatku, které mohou vést k náchylnosti na infekce, při svlékání staré kůže nebo k problémům s kostrou či krunýřem. Díky tekuté formě je Sera Reptilin vhodný k obohacení čerstvé, živé i suché potravy nebo může být přidán do pitné vody.

  • Multivitaminový preparát
  • Pro všechny druhy plazů
  • Předchází nemocem, snižuje náchylnost k infekcím
  • Podporuje růst kostry a krunýře
  • Tekutá forma k obohacení čerstvé, živé i suché potravy anebo jako přídavek do pitné vody

Velikost balení: 15 ml

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A: 100 000 m.j., vitamin B1: 70 mg, vitamin B2: 100 mg, vitamin B6: 30 mg, vitamin B12: 0,1 mg, vitamin C: 1 500 mg, vitamin D3: 10 000 m.j., vitamin E: 600 mg, vitamin K3: 300 mg, kyselina nikotinová: 400 mg, kalciumpantothenát: 200 mg, aqua purificata: ad 100 ml.

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod: Před použitím protřepat! 2,3 odměrky na 100 g tělesné váhy. U oslabených zvířat dávku zdvojnásobit.

Upozornění: Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Nepoužívat u zvířat určených ke konzumaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy pro plazy a želvy
Hmotnost: 0.032 kg
Určení: vodní želvy, suchozemské želvy, býložravé plazy, masožravé plazy
Osobní odběr: Pet Center Brno Dornych, Pet Center Chomutov Jirkov - Kaufland, Pet Center Brno Extra Heršpická, Pet Center Most - Extra Obchodní Park, Pet Center Frýdek Místek - Frýda, Pet Center Jablonec nad Nisou Central, Pet Center Jihlava City, Pet Center Karlovy Vary - Globus, Pet Center Kladno Central, Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Liberec Globus, Pet Center Litvínov, Pet Center Olomouc Šantovka, Pet Center Opava - Globus, Pet Center Opava Shopland, Pet Center Ostrava Futurum, Pet Center Plzeň Kaufland, Pet Center Plzeň Plaza, Pet Center Praha Arkády, Pet Center Praha 5 - Galerie Butovice, Pet Center Praha Čakovice, Pet Center Praha Chodov, Pet Center Praha 4 - DBK, Pet Center Praha Eden, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha Globus Zličín, Pet Center Praha 15 - Horní Měcholupy, Pet Center Praha Kunratice RP, Pet Center Praha Smíchov, Pet Center Praha 5 - Metropole Zličín, Pet Center Praha Palladium, Pet Center Praha 6 - Podbaba, Pet Center Praha Quadrio, Pet Center Říčany, Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu, Pet Center Třinec Lyžbice, Pet Center Trutnov - Kaufland, Pet Center Ústí nad Labem - Forum, Pet Center České Budějovice Globus, Pet Center Havlíčkův Brod, Pet Center Otrokovice, Pet Center Palác Pardubice, Pet Center Chomutov Globus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.