Sera nítěnky FD Tubiflex100ml NATURE

Kód: 202258
219 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

FD-Tubifex nitěnky od Sera jsou ideální krmivo pro ryby žijící u dna a pro všechny masožravé ryby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera nítěnky FD Tubiflex NATURE

FD-Tubifex nitěnky od Sera jsou ideální krmivo pro masožravé ryby. Lyofilizované nitěnky procházejí speciálním výrobním Sera procesem, díky kterému jsou nakonec prosté parazitů a choroboplodných zárodků. Po šetrném zpracování zůstávají jejich výživové hodnoty zachovány. Vhodné jsou zejména pro tetry, cichlidy ze střední a Jižní Ameriky a pancéřníky.

  • FD-Tubifex nitěnky od Sera ideální krmivo pro masožravé ryby.
  • Nitěnky nejprve sušené mrazem procházejí Sera procesem a jejich výživové hodnoty tak zůstávají zachovány.
  • Vhodné zejména pro tetry, cichlidy ze střední a Jižní Ameriky a pancéřníky.

Balení: 100 ml

Složení: nítěnky (tubifex) (100%).

Analytické složky: bílkoviny 57,5 %, tuky 10,1 %, vláknina 4,6 %, vlhkost 5,8 %, popel 5,9 %.
 
Krmný návod: Podávejte sera FD Tubifex 2–3× týdně, jen tolik, kolik bude zkonzumováno během krátké doby. 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DN Avatar autora | 4.10.2023
Jsem velmi spokojená a obyvatelé mého akvária také 👍

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.