Sera růstové krmivo pro mladé ryby jikernatých druhů Micron 50 ml NATURE

Kód: 202266
199 Kč
Skladem (>20 ks)

Sera Micron Nature je prachové růstové krmivo pro všechny mladé ryby jikernatých druhů až do dosažení velikosti nově narozené živorodky (cca 6 mm).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera růstové krmivo pro mladé ryby jikernatých druhů Micron 50 ml NATURE

Sera Micron Nature je prachové růstové krmivo pro všechny mladé ryby jikernatých druhů až do dosažení velikosti nově narozené živorodky (cca 6 mm). Je také vhodné pro mladé mořské rybky, čerstvě vylíhlé artemie a pulce. Růstové krmivo bez barviv a konzervačních látek. Zdravá výživa ryb a larev obojživelníků. Obsahuje zooplankton (18 % krill) a fytoplankton (51 % spirulina). Díky jemným prachovým částečkám, které se vznášejí ve vodě se podobá přírodnímu planktonu. Podporuje zdravý růst, imunitní systém a krásné vybarvení. Jeho předností je, že neznečišťuje vodu. Navíc krmivo disponuje výbornou stravitelností.

  • Vhodné pro mladé ryby jikernatých druhů, mladé mořské ryby a larvy obojživelníků
  • Bez barviv a konzervačních látek
  • Obsahuje zooplankton a fytoplankton
  • Podporuje zdravý růst, imunitní systém a krásné vybarvení
  • Neznečišťuje vodu

Složení: Spirulina (51%), krill (18%), Artemia Shrimps, rybí moučka, pšeničná mouka, kopřivy, byliny, vojtěška, pivní kvasnice, petržel, mořské řasy, paprika, kasein (sýrovina), gamarusi, olej z tresčích jater (z toho 34% Omega-mastných kyselin), špenát, karoten, vaječný prášek, Mannan-oligosacharid, řasy Haematococcus, slávka zelenoústá, česnek.

Analytické složky: bílkoviny 56,6%, tuky 7,2%, vláknina 9,7%, vlhkost 6,0%, popel 10,3%.

Doplňkové látky: Vitamin A: 6 200 m.j., vitamin D3: 300 m.j., vitamin E (D, L-?-tocoferyl acetát): 20 mg, vitamin B1: 6 mg, vitamin B2: 15 mg, vitamin C (L-ascorbyl monofosfát): 90 mg.

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod: 1–2x denně tolik kolik ryby spotřebují v krátké době.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení pro akvarijní rybičky
Hmotnost: 0.043 kg
Akvaristika druh: sladkovodní
Akvaristika použití: vnitřní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.