Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Sera – Siporax algovec Professional 35 g

Kód: 344072
189 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Kontrola řas v akvarijní vodě pomocí bakterií. Obzvláště vhodné pro menší filtry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera – Siporax algovec Professional 35 g

Tento produkt obsahuje bakterie spotřebovávající živiny v dlouhodobě stabilní formě.

Naše vysoce výkonné filtrační médium Sera Siporax Professional zde slouží jako nosné médium. Médium začne velmi krátce po styku s vodou pracovat a rozmnožovat se. Odstraňuje živiny řas – obzvlášť fosfáty – z vody a funguje tak na principu konkurence ve výživě proti nežádoucím řasám v akváriu. Růst řas je zastaven a populace řas je dlouhodobě redukována.

V případě preventivního použití je zabráněno kvetení řas. Díky svému systému pórů je Sera Siporax Professional ideálním subtrátem pro obsažené bakterie. Enormní povrch umožní optimální podmínky růstu a je důležitý pro rychlou účinnost produktu.

  • Účinně zabraňuje nežádoucímu růstu řas v akváriích

Obsah balení: 35 g je určen pro 100 litrů vody.

Návod na použití: Sera Siporax algovec Professional lze snadno použít do stávajících vnitřních či vnějších filtrů jako běžné filtrační médium. Protože bakterie jsou ve velmi stabilním stádiu, přípravek lze skladovat po dlouhou dobu bez ztráty účinnosti i ve složitějších klimatických podmínkách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.