Vážení zákazníci, momentálně řešíme výpadek telefonní zákaznické linky. Velmi se omlouváme a na nápravě pracujeme. Vaše PetCenter

Sera – Siporax algovec Professional 35 g

Kód: 344072
189 Kč
Skladem (>5 ks)

Kontrola řas v akvarijní vodě pomocí bakterií. Obzvláště vhodné pro menší filtry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera – Siporax algovec Professional 35 g

Tento produkt obsahuje bakterie spotřebovávající živiny v dlouhodobě stabilní formě.

Naše vysoce výkonné filtrační médium Sera Siporax Professional zde slouží jako nosné médium. Médium začne velmi krátce po styku s vodou pracovat a rozmnožovat se. Odstraňuje živiny řas – obzvlášť fosfáty – z vody a funguje tak na principu konkurence ve výživě proti nežádoucím řasám v akváriu. Růst řas je zastaven a populace řas je dlouhodobě redukována.

V případě preventivního použití je zabráněno kvetení řas. Díky svému systému pórů je Sera Siporax Professional ideálním subtrátem pro obsažené bakterie. Enormní povrch umožní optimální podmínky růstu a je důležitý pro rychlou účinnost produktu.

Sera Siporax algovec Professional lze snadno použít do stávajících vnitřních či vnějších filtrů jako běžné filtrační médium. Protože bakterie jsou ve velmi stabilním stádiu, přípravek lze skladovat po dlouhou dobu bez ztráty účinnosti i ve složitějších klimatických podmínkách.

Sera Siporax algovec Professional 35 g je určen pro 100 litrů vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: