Sera speciální krmivo pro krunýřovité sumečky Wels-Chips 100 ml NATURE

Kód: 217333
219 Kč
Skladem (>20 ks)

Sera Wels-Chips je základní krmivo obsahující částečky olšového a vrbového dřeva. Vhodné pro ryby, které potravu odsávají ze dna, nebo seškravávají z kořenů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera speciální krmivo pro krunýřovité sumečky Wels-Chips 100 ml NATURE

Sera Wels-Chips je základní krmivo obsahující částečky olšového a vrbového dřeva.

Mnoho nádherných a oblíbených loricariidae (krunýřovcovití - Pleco, "L" sumečci) seškrabává z kořenů, nebo odsává potravu ze dna. Tím také odlupují částečky dřeva, které jsou důležité pro jejich trávení. Proto je nyní krmivo obohaceno o částečky dřeva.

neodolatelnou chuť a láká sumečky z úkrytů. Zároveň obsahuje vysoký podíl vlákniny a také spirulinu, která podporuje zdravé trávení a rozvoj.

Toto delikatesní speciální krmivo má velmi pevnou strukturu a ve vodě se nerozpadá ani po několika hodinách. Tím nezatěžuje vodu.

  • Obsahuje částečky olšového a vrbového dřeva
  • Bez barviv a konzervačních látek
  • Má neodolatelnou chuť
  • Vysoký podíl vlákniny a spiruliny
  • Nezatěžuje vodu

Složení: rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničná mouka, pšeničné klíčky, spirulina (4%), pivní kvasnice, mléčný prášek, rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), byliny, vaječný prášek, vrbová kůra, olšové šišky, kopřivy, vojtěška, Mannan-oligosacharid, petržel, mořské řasy, paprika, špenát, slávka zelenoústá, řasy Haematococcus, karoten, česnek.

Analytické složky: bílkoviny 31,2%, tuky 7,2%, vláknina 4,9%, vlhkost 5,0%, popel 6,5%.

Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 30.000 IU/kg, vit. D3 1.500 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 60 mg/kg, vit. B1 30 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení pro akvarijní rybičky
Hmotnost: 0.061 kg
Akvaristika druh: sladkovodní
Akvaristika použití: venkovní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.