Sera speciální krmivo pro krunýřovité sumečky Wels-Chips 250 ml NATURE

Kód: 211790
449 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Základní krmivo pro L-sumečky, ancistrusy a další druhy ryb, které seškrabavají svou potravu ze dna. Krmivo je navržené pro konkrétní nároky těchto specifických druhů ryb.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera speciální krmivo pro krunýřovité sumečky Wels-Chips

Sera Wels-Chips je základní krmivo bez barviv a konzervačních látek pro ryby, které svou potravu buď seškrábávají nebo odsávají ze dna, jako jsou ancistrusy, L-sumečci a další. Vyvážená receptura s vysokým podílem vláknin (mj. vláknina z vrbové kůry a olšových šišek) a rovněž přírodní spirulina podporují zdravé trávení a rozvoj. Rychle klesající, ve vodě měknoucí chipsy zůstávají nejméně 24 hodin tvarově stabilní a neznečišťují vodu. Tak umožňují převážně v noci aktivním sumečkům bezproblémové krmení, které odpovídá jejich přirozeným zvyklostem.

  • Bez barviv a konzervačních látek
  • Kompletní a vyvážené krmivo
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví ancistrusů a  L-sumečků 

Velikost balení: 250 ml 

Složení: Rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničná mouka, pšeničné klíčky, spirulina (4 %), pivní kvasnice, mléčný prášek, rybí tuk (z toho 49 % Omega-mastných kyselin), byliny, vaječný prášek, vrbová kůra, olšové šišky, kopřivy, vojtěška, Mannan-oligosacharid, petržel, mořské řasy, paprika, špenát, slávka zelenoústá, řasy Haematococcus, karoten, česnek.

Analytické složky: Bílkoviny 31,2 %, tuky 7,2 %, vláknina 4,9 %, vlhkost 5,0 %, popel 6,5 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitaminy a provitaminy: vit. A 30.000 m.j., vit. D3 1.500 m.j., vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 60 mg, vit. B1 30 mg, vit. B2 90 mg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg.

m.j.=mezinárodní jednotka 

Krmný návod: 1–2x denně tolik kolik ryby spotřebují v krátké době.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.