Vážení zákazníci, momentálně řešíme výpadek telefonní zákaznické linky. Velmi se omlouváme a na nápravě pracujeme. Vaše PetCenter

Sera speciální krmivo pro krunýřovité sumečky Wels-Chips 250 ml NATURE

Kód: 211790
449 Kč
Dostupné na prodejně (>5 ks)

Základní krmivo pro L-sumečky, ancistrusy a další druhy ryb, které seškrabavají svou potravu ze dna. Krmivo je navržené pro konkrétní nároky těchto specifických druhů ryb.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera speciální krmivo pro krunýřovité sumečky Wels-Chips

Sera Wels-Chips je základní krmivo bez barviv a konzervačních látek pro ryby, které svou potravu buď seškrábávají nebo odsávají ze dna, jako jsou ancistrusy, L-sumečci a další. Vyvážená receptura s vysokým podílem vláknin (mj. vláknina z vrbové kůry a olšových šišek) a rovněž přírodní spirulina podporují zdravé trávení a rozvoj. Rychle klesající, ve vodě měknoucí chipsy zůstávají nejméně 24 hodin tvarově stabilní a neznečišťují vodu. Tak umožňují převážně v noci aktivním sumečkům bezproblémové krmení, které odpovídá jejich přirozeným zvyklostem.

Složení: Rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničná mouka, pšeničné klíčky, spirulina (4%), pivní kvasnice, mléčný prášek, rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), byliny, vaječný prášek, vrbová kůra, olšové šišky, kopřivy, vojtěška, Mannan-oligosacharid, petržel, mořské řasy, paprika, špenát, slávka zelenoústá, řasy Haematococcus, karoten, česnek.

Analytické složky: Bílkoviny 31,2%, tuky 7,2%, vláknina 4,9%, vlhkost 5,0%, popel 6,5%.

Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 30.000 IU/kg, vit. D3 1.500 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 60 mg/kg, vit. B1 30 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení pro akvarijní rybičky
Hmotnost: 0.154 kg
Akvaristika druh: sladkovodní
Akvaristika použití: speciální
Osobní odběr: ="Pet Center Chomutov Globus, " &#REF!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: