Sera speciální krmivo pro papouščí cichlidy Red Parrot 250 ml

Kód: 222290
369 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Sera Red Parrot je plovoucí granulované krmivo vyvinuté speciálně pro papouščí cichlidy a další náročné, krásně zbarvené ryby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera speciální krmivo pro papouščí cichlidy Red Parrot 250 ml

Sera Red Parrot je plovoucí granulované krmivo vyvinuté speciálně pro papouščí cichlidy a další náročné, krásně zbarvené ryby. Vyvážené složení s vysokým podílem řasy Haematococcus a krillu podporuje přírodní pigment a zajišťuje nádherné vybarvení těchto impozantních ryb. Granulky jsou tvarově stabilní a díky tomu nezatěžují vodu. Podpora zdravého vývoje a vitality ryb.

  • Plovoucí granule pro papouščí cichlidy a náročné ryby
  • Podporuje krásné vybarvení u ryb
  • Nezatěžuje vodu
  • Zdravý vývoj a vitalita
  • Bez konzervantů a umělých barviv

Velikost balení: 250 ml

Složení: Rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničná mouka, pšeničný lepek, pšeničné klíčky, pivní kvasnice, spirulina, rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), řasy Haematococcus (0,5%), krill, Mannan-oligosacharid (0,4%), byliny, vojtěška, kopřivy, petržel, slávka zelenoústá, mořské řasy, paprika, špenát, karoten, česnek.
 

Analytické složky: Hrubý protein: 42,0%, hrubý tuk: 8,5%, hrubá vláknina: 2,8%, vlhkost: 5,0%, hrubý popel: 6,9%.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A: 37 000 m.j., vitamin D3: 1 800 m.j., vitamin E (D, L-?-tocoferyl acetát): 120 mg, vitamin B1: 35 mg, vitamin B2: 90 mg, vitamin C (L-ascorbyl monofosfát): 550 mg. Barviva schválena EU.

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod: 1–2x denně tolik, kolik zvíře pojme v krátké době. 

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.