Sera stabilizátor vodovodní vody na akvarijní Aquatan 250 ml

Kód: 202319
279 Kč
Skladem (>20 ks)

Vodovodní vodu v okamžiku promění na vodu zdravou, čistou a vhodnou pro sladkovodní a mořská akvária. Údržba akvária je díky tomu jednodušší a rychlejší a akvarijní rybky spokojenější, pestřejší a více chráněné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera stabilizátor vodovodní vody

Sera stabilizátor vodovodní vody na akvarijní Aquatan Sera s novou bio-ochrannou recepturou upravuje vodovodní vodu okamžitě na vodu zdravou, čistou a vhodnou pro sladkovodní a mořská akvária. Ryby se viditelně cítí lépe ve zdravé, čisté vodě upravené dle jejich přirozených potřeb a ne ve vodě s chlorem. Údržba akvária je díky tomu jednodušší a rychlejší. Ryby jsou díky úpravě vody pestřejší a více chráněné.

  • Bezproblémový transport ryb díky pH neutrálnímu účinku
  • Okamžité eliminování agresivního chloru a okamžité navázání těžkých kovů
  • Pestré vybarvení a vitalita ryb díky obsaženému jódu
  • Kožní sliz a žábry jsou chráněny ochrannými koloidy
  • Aktivace enzymů a zdravý růst ryb díky obsaženému hořčíku
  • Méně stresu a podpora funkce nervového systému díky komplexu vitaminu B

Velikost balení: 250 ml 

Dávkování50 ml na 200 litrů, 100 ml na 400 litrů, 250 ml na 1000 litrů, 500 ml na 2000 litrů, 2500 ml na 10000 litrů, 5000 ml na 20000 litrů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.