Sera stabilizátor vodovodní vody na akvarijní, Aquatan 50 ml

Kód: 202317
145 Kč
Skladem (>20 ks)

Stabilizátor Sera Aquatan z vodovodní vody v okamžiku připraví zdravou a čistou vodu pro sladkovodní a mořská akvária a navíc má řadu dalších pozitivních účinků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera stabilizátor vodovodní vody na akvarijní,  Aquatan 50 ml

Stabilizátor Sera Aquatan z vodovodní vody v okamžiku připraví zdravou a čistou vodu pro sladkovodní a mořská akvária. Aquatan s novou bio-ochrannou recepturou také usnadňuje údržbu akvárií, která chovatele stojí méně námahy. Díky neutrálnímu pH je zajištěn bezproblémový transport ryb. Sera Aquatan přispívá pestrému vybarvení ryb a jejich celkové vitalitě. Zmírňuje stres u ryb a má celkově pozitivní vliv na funkce nervového systému.

  • Stabilizátor Sera Aquatan v okamžiku přemění vodovodní vodu na vodu akvarijní kvality
  • Ve zdravé vodě jsou ryby klidnější
  • Ryby jsou zdravější a lépe rostou
  • Lepší vybarvení akvarijních ryb
  • Dobře snášejí transport
  • Údržba akvária s Aquatanem je o poznání snadnější

Materiál: biotechnologický výrobek

Rozměry: 50 ml

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie a úprava vody v akváriích
Hmotnost: 0.07 kg
Druh: stabilizátir
Osobní odběr: Pet Center Brno Avion, Pet Center Brno Dornych, Pet Center Brno Globus, Pet Center Brno Slatina, Pet Center České Budějovice Géčko, Pet Center České Budějovice IGY, Pet Center Chomutov Jirkov - Kaufland, Pet Center Extra Campus Brno, Pet Center Most - Extra Obchodní Park, Pet Center Havířov OC Elán, Pet Center Hodonín - Kaufland, Pet Center Holešov Tesco, Pet Center Hr.Králové Aupark, Pet Center Hradec Králové Futurum, Pet Center Jihlava City, Pet Center Kladno Central, Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Komořany, Pet Center Lanškroun, Pet Center Liberec Globus, Pet Center Litvínov, Pet Center Olomouc Haná, Pet Center Olomouc Šantovka, Pet Center Opava - Globus, Pet Center Opava Shopland, Pet Center Ostrava Tesco, Pet Center Plzeň Kaufland, Pet Center Plzeň Plaza, Pet Center Praha Arkády, Pet Center Praha Bořislavka, Pet Center Praha Chodov, Pet Center Praha 4 - DBK, Pet Center Praha Eden, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha 9 - Galerie Fénix, Pet Center Praha Globus Zličín, Pet Center Praha 15 - Horní Měcholupy, Pet Center Praha Lužiny, Pet Center Praha Smíchov, Pet Center Praha 5 - Metropole Zličín, Pet Center Praha OC Opatovská, Pet Center Praha Palladium, Pet Center Praha 6 - Podbaba, Pet Center Praha Quadrio, Pet Center Říčany, Pet Center Praha Šestajovice, Pet Center Praha 6 - Šestka, Pet Center Praha 10 - Skalka (Tesco), Pet Center Přerov Galerie, Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu, Pet Center Teplice - Albert, Pet Center Teplice Galerie, Pet Center Trutnov - Kaufland, Pet Center Uherský Brod - Tesco, Pet Center Ústí nad Labem - Forum, Pet Center Vsetín, Pet Center Zlín Kaufland, Pet Center Havlíčkův Brod, Pet Center Palác Pardubice, Pet Center Chomutov Globus, Pet Center Černý Most

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.