Sera výživný substrát pro rostliny při zakládání akvária Florefepot 4,7 kg

Kód: 300548
869 Kč
Dostupné pouze na prodejně (17 ks)

Sera Floredepot je výživný substrát s růstovým posilovačem pro rostliny při zakládání sladkovodních akvárií. Vyvážená směs písku, rašeliny, důležitých živin a stopových prvků umožní rostlinám se rychle ujmout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera výživný substrát pro rostliny při zakládání akvária Florefepot 4,7 kg

Sera Floredepot je výživný substrát s růstovým posilovačem pro rostliny při zakládání sladkovodních akvárií. Tato vyvážená směs písku, rašeliny, důležitých živin a stopových prvků umožní rostlinám se rychle ujmout. Substrát se používá především při zakládání akvária a umísťuje se pod aktuální materiál dna (štěrk, písek). Rostliny jsou v první fázi (4-6 týdnů) zásobovány živinami. Tvorba silných kořenů je podpořena speciální strukturou materiálu dna. Neobsahuje ani nitráty ani fosfáty.

  • Výživný substrát s růstovým posilovačem
  • Vyvážená směs písku, rašeliny, důležitých živin
  • Neobsahuje nitráty ani fosfáty
  • Podporuje tvorbu kořenů

Velikost balení: 4,7 kg

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.