Sera základní krmivo pro dravé cichlidy Granured 250 ml NATURE

Kód: 202228
409 Kč
Skladem (>20 ks)

Sera Granured je granulované krmivo s vysokým obsahem velmi kvalitních bílkovin z vodních organismů a je proto určeno především dravým cichlidám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera základní krmivo pro dravé cichlidy Granured 250 ml NATURE

Sera Granured je granulované krmivo s vysokým obsahem velmi kvalitních bílkovin z vodních organismů a je proto určeno především dravým cichlidám.

Krmivo podporuje zdravý vývoj a vybarvení ryb a má vysoký obsah bílkovin. Dalším benefitem je vysoké procento krillu s mnoha minerály stopovými prvky a karotenoidy. 

V kombinaci s krmivem Sera Granugreen je zajímavou variací také pro všežravé ryby.

Granule jsou obzvláště chutné, výborně stravitelné a nově importované ryby je dobře přijímají. Zachovává si svůj tvar, proto je lákavé i po potopení na dno.

  • Vysoký obsah bílkovin a krillu
  • Chutné a výborně stravitelné granule
  • Krmivo zachovává tvar a neznečišťuje vodu

Složení: rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničný lepek, pšeničná mouka, pšeničné klíčky, krill (4%), rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), gamarusi, Mannan-oligosacharid, pivní kvasnice, slávka zelenoústá, řasy Haematococcus, česnek.
 
Analytické složky: bílkoviny 44,0%, tuky 7,8%, vláknina 2,9%, vlhkost 5,0%, popel 5,3%.
 
Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 30.000 IU/kg, vit. D3 1.500 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 60 mg/kg, vit. B1 30 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.