Sera základní krmivo pro dravé cichlidy Granured 250 ml NATURE

Kód: 202228
409 Kč
Skladem (>20 ks)

Sera Granured je granulované krmivo s vysokým obsahem velmi kvalitních bílkovin z vodních organismů a je proto určeno především dravým cichlidám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera základní krmivo pro dravé cichlidy Granured 250 ml NATURE

Sera Granured je granulované krmivo s vysokým obsahem velmi kvalitních bílkovin z vodních organismů a je proto určeno především dravým cichlidám.

Krmivo podporuje zdravý vývoj a vybarvení ryb a má vysoký obsah bílkovin. Dalším benefitem je vysoké procento krillu s mnoha minerály stopovými prvky a karotenoidy. 

V kombinaci s krmivem Sera Granugreen je zajímavou variací také pro všežravé ryby.

Granule jsou obzvláště chutné, výborně stravitelné a nově importované ryby je dobře přijímají. Zachovává si svůj tvar, proto je lákavé i po potopení na dno.

  • Vysoký obsah bílkovin a krillu
  • Chutné a výborně stravitelné granule
  • Krmivo zachovává tvar a neznečišťuje vodu

Složení: rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničný lepek, pšeničná mouka, pšeničné klíčky, krill (4%), rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), gamarusi, Mannan-oligosacharid, pivní kvasnice, slávka zelenoústá, řasy Haematococcus, česnek.
 
Analytické složky: bílkoviny 44,0%, tuky 7,8%, vláknina 2,9%, vlhkost 5,0%, popel 5,3%.
 
Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 30.000 IU/kg, vit. D3 1.500 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 60 mg/kg, vit. B1 30 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení pro akvarijní rybičky
Hmotnost: 0.18 kg
Akvaristika druh: sladkovodní
Akvaristika použití: vnitřní
Osobní odběr: Pet Center Brno Královo Pole, Pet Center České Budějovice IGY, Pet Center České Budějovice Mercury, Pet Center Čelákovice, Pet Center Černý Most, Pet Center Most - Extra Obchodní Park, Pet Center Havířov OC Elán, Pet Center Hodonín - Kaufland, Pet Center Hradec Králové Futurum, Pet Center Jihlava City, Pet Center Jihlava Kaufland, Pet Center Karlovy Vary - Globus, Pet Center Kladno Central, Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Litvínov, Pet Center Mladá Boleslav Kaufland, Pet Center Mladá Boleslav Tesco, Pet Center Most Central, Pet Center Nymburk Albert, Pet Center Opava - Globus, Pet Center Plzeň Albert, Pet Center Plzeň Globus, Pet Center Plzeň Tesco, Pet Center Praha Arkády, Pet Center Praha 5 - Galerie Butovice, Pet Center Praha Čakovice, Pet Center Praha Chodov, Pet Center Praha Eden, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha 9 - Galerie Fénix, Pet Center Praha Flora, Pet Center Praha Ládví, Pet Center Praha 5 - Metropole Zličín, Pet Center Praha OC Stromovka, Pet Center Praha Palladium, Pet Center Praha 6 - Podbaba, Pet Center Říčany, Pet Center Praha 6 - Šestka, Pet Center Praha Smíchov, Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu, Pet Center Uherské Hradiště, Pet Center Vyškov Tesco, Pet Center Zlín Kaufland, Pet Center České Budějovice Globus, Pet Center Havlíčkův Brod, Pet Center Otrokovice, Pet Center Pardubice OC Atrium

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.