Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Sera základní krmivo pro korýše Crabs Natural 100 ml NATURE

Kód: 304786
255 Kč
Skladem (>20 ks)

Sera Crabs Natural je kompletní krmivo pro korýše. Rychle klesající kousky jsou vhodné pro korýše ve sladkovodním i mořském akváriu, tak i pro kraby poustevníčky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera základní krmivo pro korýše Crabs Natural 100 ml NATURE

Sera Crabs Natural je kompletní krmivo pro korýše. Rychle klesající kousky jsou vhodné pro korýše ve sladkovodním i mořském akváriu, tak i pro kraby poustevníčky. Rychle klesající stabilní kroužky nezatěžují vodu a korýši si je mohou snadno uchopit a odkusovat. Díky přírodním a vysoce kvalitním ingrediencím, jako je např. spirulina  je zaručen zdravý vývoj, brilantní vybarvení plodnost a vitalita.

  • Kompletní krmivo pro korýše i kraby poustevníčky
  • Bez barviv a konzervačních látek
  • Vysoce kvalitní ingredience jako je  spirulina
  • Rychle klesající stabilní kroužky nezatěžují vodu

Velikost balení: 100 ml

Složení: Rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničná mouka, spirulina, pivní kvasnice, pšeničné klíčky, gamarusi, kasein (sýrovina), mořské řasy, kopřivy, vrbová kůra, olšové šišky, rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), Mannan-oligosacharid, byliny, vojtěška, petržel, paprika, slávka zelenoústá, špenát, karoten, řasy Haematococcus, česnek.

Analytické složky: Hrubý protein: 36,7%, hrubý tuk: 11,1%, hrubá vláknina: 4,5%, vlhkost: 5,2%, hrubý popel: 8,6%, vápník 1,9%, fosfor 1,0%.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A: 37 000 m.j., vitamin D3: 1 800 m.j., vitamin E (D, L-?-tocoferyl acetát): 120 mg, vitamin B1: 35 mg, vitamin B2: 90 mg, vitamin C (L-ascorbyl monofosfát): 550 mg.

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod: 1x denně tolik, kolik zvířata využijí v krátké době. 

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.