Sera základní krmivo pro krevetky Shrimps Natural 100 ml NATURE

Kód: 304785
229 Kč
Skladem (>20 ks)

Kompletní krmivo pro krevetky. Rychle klesající kousky jsou vhodné pro krevetky jak ve sladkovodním, tak mořském akváriu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera základní krmivo pro krevetky Shrimps Natural 100 ml

Sera shrimps natural je rychle klesající stabilní granulát pro optimální výživu krevetek ve sladkovodním nebo mořském akváriu. Vysoce kvalitní látky zaručují zdravý vývoj, brilantní vybarvení, plodnost a vitalitu.

  • Kompletní a vyvážené krmivo pro krevetky 
  • Krmivo  obsahuje všechny základní složky pro podporu zdravého růstu a vývoje 

Velikost balení: 100 ml

Složení: Maso a výrobky živočišného původu (rybí moučka), pšeničná mouka, pšeničné klíčky, pivovarské kvasnice, spirulina (5%), kaseinát vápenatý, mořské řasy, gammarus, kopřiva, vrbová kůra, šišky z olše, rybí olej (z toho 49% omega mastné kyseliny), mannanoligosacharidy, bylinky, vojtěška, petržel, paprika, slávka zelenoústá (Perna canaliculus), špenát, mrkev, řasa Haematococcus, česnek

Analytické složky: bílkovina 40,5%, tuk7,7%, hrubá vláknina 6%, popel/popelovina 10,5%, vápník 2,5%, fosfor 1%, vlhkost 5%

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A (37.000 m.j. /kg), vitamin B1 (35 mg/kg), vitamin B2 (90 mg/kg), vitamin C (550 mg/kg), vitamin D3 (1.800 IE/kg), vitamin E (120 mg/kg)

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod: krmte 1-2x denně tolik, kolik zvířata přijmou za krátkou dobu
Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky zvířete se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.