Sera základní krmivo pro studenovodní ryby Goldy Gran 100 ml NATURE

Kód: 305474
109 Kč
Skladem (>20 ks)

Sera Goldy Gran je základní krmivo pro všechny studenovodní zlaté ryby. Podporuje krásné barvy, zdravý růst, silný imunitní systém, plodnost a vitalitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera základní krmivo pro studenovodní ryby Goldy Gran 100 ml NATURE

Sera Goldy Gran je základní krmivo pro všechny studenovodní zlaté ryby. Podporuje krásné barvy, zdravý růst, silný imunitní systém, plodnost a vitalitu. Krmivo je výživné, obzvlášť snadno stravitelné. Optimálně splňuje speciální potřeby těchto náročných chovných forem zlatých rybek. Díky šetrnému způsobu zpracování zůstávají obsaženy všechny hodnotné látky VIP formule a také vybraných surovin, jako omega mastných kyselin, betaglukany, astaxantin, esenciální aminokyseliny, vitaminy, minerální látky a stopové prvky. Výsledkem jsou krásné barvy, zdravý růst, silný imunitní systém, plodnost a vitalita ryb. Obsahuje řasu spirulina. Bez barviv a konzervačních látek. Pro obzvláště krásné vybarvení doporučujeme příležitostně doplnit krmivem Sera goldy color spirulina.

  • Základní krmivo pro všechny studenovodní zlaté ryby
  • Výživné a zároveň snadno stravitelné
  • Obsahuje řasu spirulina
  • Bez barviv a konzervačních látek
  • Podporuje krásné barvy, zdravý růst, silný imunitní systém, plodnost a vitalitu ryb

Velikost balení: 100 ml

Složení: Rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničná mouka, Hermetia (4%), pšeničný lepek, rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), pivní kvasnice, Mannan-oligosacharid, slávka zelenoústá, česnek, řasy Haematococcus.
 

Analytické složky: Hrubý protein: 33,0%, hrubý tuk: 6,9%, hrubá vláknina: 3,1%, vlhkost: 5,0%, hrubý popel: 5,7%.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A: 14 400 m.j., vitamin D3: 1 800 m.j., vitamin E (D, L-?-tocoferyl acetát): 180 mg, vitamin B1: 18 mg, vitamin B2: 18 mg, vitamin C (L-ascorbyl monofosfát): 180 mg.

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod: 1–2x denně tolik, kolik zvíře pojme v krátké době. 

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 7.12.2020
Super kvalita,všem doporučuji

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.