Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Sera základní krmivo pro koi a ostatní jezírkové ryby Koi Royal Mini 1 l NATURE

Kód: 210747
389 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Sera Koi Royal je základní krmivo podporující růst a zdraví koi a ostatních jezírkových ryb. Díky dobré stravitelnosti se ideálně hodí pro zkrmování během celého roku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera základní krmivo pro koi a ostatní jezírkové ryby Koi Royal Mini 

Sera Koi Royal je základní krmivo podporující růst a zdraví koi a ostatních jezírkových ryb. Díky dobré stravitelnosti se ideálně hodí pro zkrmování během celého roku.

Tři velikosti granulí Mini, Medium a Large odpovídají různým vývojovým etapám koi: malí a rostoucí koi dostanou Mini (2 mm), středně velcí jsou krmeni granulemi Medium (4 mm) a pro velké koi doporučujeme velikost Large (6 mm).

  • Kompletní a vyvážený obsah přírodních minerálních látek,  stopových prvků a přidávaných vitaminů
  • Potrava obsahuje všechny základní složky pro podporu zdravého růstu a vývoje 
  • Pro imunitu a vitalitu koi
  • Skvěle uzpůsobená krmiva

Velikost balení: 1 l 

Návod k použití: Celoročně 1-2x denně tolik, kolik ryby spotřebují v krátké době.

Složení: Rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničná mouka, hermetia 4 %, pšeničný lepek, rybí tuk (z toho 49 % omega-mastných kyselin), pivní kvasnice, mannanoligosacharidy, slávka zelenoústá, česnek, řasy Haematococcus.

Analytické složky: Bílkoviny 33,0 %, tuky 6,9 %, vláknina 3,1 %, vlhkost 5,0 %, popel 5,7 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg:_ Vitaminy a provitaminy: vitamin A 14.400 m.j., vitamin D3 1.800 m.j., vitamin E (DL-α-tokoferol acetát) 180 mg, vitamin B1 18 mg, vitamin B2 18 mg, stab. vitamin C (L-askorbyl monofosfát) 180 mg.

m.j.=mezinárodní jednotka 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.