Set kartáčků na zuby Gimdog

Kód: 325459
159 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Set kartáčků na zuby Gimdog  pro zajištění hygieny psích zoubků a udržení zdravé ústní dutiny. Pomáhají odstraňovat zubní plak a brání vzniku zubního kamene u psů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set kartáčků na zuby Gimdog

Set kartáčků na zuby Gimdog určené k zajištění hygieny psích zoubků a udržení zdravé ústní dutiny. Pomáhají odstraňovat zubní plak a brání vzniku zubního kamene u psů. Oboustranný kartáček má extra jemné štětinky, které nedráždí dásně vašeho psa a jsou šetrné k zubům. 

  • Set kartáčků na čištění zubů u psů.
  • Pomáhá odstraňovat zubní plak a kámen.
  • Oboustranný šetrný kartáček na časté použití.
  • Pečuje o zuby a dásně vašeho psa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.