Nakupte, setřete a získejte až 50% slevu a vyhrajte výlet do Serengeti Safari pro celou rodinu 

Od 1. září 2017 získáte při každém nákupu zboží v hodnotě nad 200 Kč v našich prodejnách Pet Center nebo na e-shopu Pet Center, stírací los s 5 až 50 procentní slevou na jeden vybraný produkt, kterou lze uplatnit při příštím nákupu. Losy bude možné uplatnit až do 31. října 2017, jak v kamenných obchodech, tak na e-shopu. Soutěž samotná poběží do 31. října 2017, případně do vyčerpání zásob stíracích losů.

Hlavní výhra v soutěži je výlet pro celou rodinu do Serengeti Park v Hodenhagenu v Německu a můžete ji vyhrát, pokud se stanete (nebo již jste) vlastníkem naší karty Věrného páníčka a zároveň se pro výhru zaregistrujete. Pro registraci budete potřebovat zadat číslo účtenky, ke které jste získali stírací los. Můžete se tedy zaregistrovat i vícekrát a zvýšit tak šanci na výhru.

Jak se zúčastnit?

Od 1. září do 31. října 2017 při každém nákupu v hodnotě nad 200 Kč v našich prodejnách nebo na e-shopu získáte stírací los, který vám poskytne pěti až padesáti procentní slevu na vámi vybraný produkt při příštím nákupu.

Slevu ze stíracího losu můžete uplatnit i na e-shopu, pokud se vám podaří z losu získat 50% slevu, je ale nutné kontaktovat e-shop e-mailem ([email protected]) nebo telefonicky (+420 228 884 900) a zaslat los pro doložení platnosti. Bez zaslání losu nebude 50% sleva na e-shopu možná.

Upozornění: Slevy není možné uplatňovat na již zlevněné nebo akční zboží a není možné je sčítat.

Pro hlavní výhru (Zájezd do Serengeti Parku v Německu pro celou rodinu) se ujistěte, že máte kartu Věrného páníčka z našeho věrnostního programu, nakupte nad 200 Kč na našich kamenných prodejnách nebo e-shopu v období od 1. září do 31. října 2017, získejte tak los a přihlaste se do soutěže vyplněním čísla účtenky (kódu dokladu resp. Čísla faktury při nákupu na e-shopu) a vašich základních údajů na našem webu.

 1. Přihlásit se můžete zde na webové stránce www.petcenter.cz/soutez (ve formuláři níže)

 2. Nejzazší termín pro přijetí přihlášky do soutěže je 31. 10. 2017. 23:59:59

 3. Do slosování o výhru postupují všechny přihlášené nákupy nad 200 Kč a registrované na webových stránkách www.petcenter.cz/soutez. Do soutěže můžete přihlásit více různých účtenek resp. faktur, pokud splňují podmínky.

Nemáte Kartu věrného páníčka? Pořiďte si ji při prvním nákupu, pro přihlášení do soutěže číslo karty potřebovat nebudete. Bez karty ale nemůžete vyhrát hlavní výhru, tak na to pamatujte. Karta Věrného páníčka vám navíc celý rok přináší slevy a výhody.

Výhry

Hlavní výhra, výlet na safari do Serengeti Parku v německém Hodenhagenu pro celou rodinu v roce 2018. Termín bude upřesněn po dohodě s výhercem.

Okamžité výhry, pěti až padesáti procentní sleva na vámi vybraný produkt při příštím nákupu v kamenném obchodě nebo v e-shopu.

Termín soutěže

1. září 2017 – 31. října 2017, nebo do vyčerpání zásob stíracích losů, o výherci soutěže rozhodne organizátor do 30. listopadu 2017.  Registrace pro hlavní výhru je možná do 31. října 2017.

Formulář pro registraci

Soutěž skončila, děkujeme všem účastníkům, pracujeme na vyhodnocení a vyhlášení.

Podrobná pravidla

 1. Organizátor soutěže: PetCenter CZ s.r.o., se sídlem Do Čertous 2634/7, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice, IČ: 44797273, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 6648 (dále jen „organizátor“).

 2. Místo, kde bude soutěž probíhat: na webových stránkách www.petcenter.cz/soutez.

 3. Možnost zapojit se do soutěže máte od 1. 9. 2017 do 31. 10. 2017.

 4. Soutěže se může zúčastnit pouze plně svéprávná fyzická osoba, která je občanem České republiky, starší 18 let a s bydlištěm na území České republiky, která splní všechny podmínky stanovené pro účast v této akci (dále jen „soutěžící“).

 5. Soutěže o hlavní cenu se může zúčastnit jen osoba, která je členem věrnostního programu PetCenter CZ (Program Věrného páníčka).

 6. Nedílnou součástí přihlášky do soutěže o hlavní cenu musí být uvedení jména a příjmení, platné e-mailové adresy soutěžícího, bydliště a kódu dokladu (číslo účtenky) z nákupu v kamenné prodejně PetCenter  nebo čísla faktury při nákupu na e-shopu www.petcenter.cz organizátora v České republice z období od 1. 9. 2017 do 31. 10. 2017.

 7. Hlavní výhru získá jeden výherce náhodným slosováním. Do slosování postupuje každá přihlášená účtenka/faktura, splňující veškeré uvedené podmínky. Soutěžící se může do hry přihlásit s více účtenkami. Přihlásit je možné pouze účtenku/fakturu s nákupem převyšujícím 200 Kč.

 8. O výherci hlavní výhry soutěže rozhodne organizátor do 30. 11. 2017. Výherce bude uveřejněn na internetových stránkách organizátora a kontaktován emailem. Výhra (poukaz na získání ceny) bude výherci předána osobně v kterékoliv prodejně Pet Center, a to po předchozí dohodě.

 9. Výhru nelze vymáhat soudní cestou.

 10. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že organizátor je oprávněn uveřejnit jména a podobizny výherců ve sdělovacích prostředcích, případně jiným vhodným způsobem. Soutěžící zároveň souhlasí s tím, že organizátor je oprávněn zpracovávat jako správce osobní údaje soutěžících poskytnuté v rozsahu této soutěže za účelem realizace soutěže a nabízení obchodu a služeb organizátora včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., jakož i případné předání těchto osobních údajů obchodním partnerům pořadatele za splnění podmínek zákona č. 101/2000 Sb., a to na dobu 10 let. Soutěžící je oprávněn tento souhlas kdykoliv odvolat. Účastí v soutěži každý soutěžící potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že má právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, jakož i se všemi dalšími právy vyplývajícími z §11 a §21 tohoto zákona.

 11. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodnout s konečnou platností dle vlastního uvážení.

 12. O soutěži informují na místech prodeje propagační materiály, které jsou komunikovány ve zkrácené verzi. Úplná a platná pravidla soutěže jsou uložena u organizátora soutěže a na webových stránkách www.petcenter.cz/soutez.

 13. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společností PetCenter CZ s.r.o. a PetCenter Slovakia s.r.o. a osoby jim blízké. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem uvedených společností nebo osoba jim blízká, výherce bude losován znovu.

 14. Přihlášením do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat tato pravidla. Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky či pravidla této soutěže, případně soutěž zastavit, přerušit či odložit.

V Praze, 31. srpna 2017

Předchozí soutěže 

Níže uvedené soutěže již proběhly a není tedy možné se jich účastnit. Můžete ale zjistit čeho se týkaly, kdo vyhrál a případně se i podívat ne předměty soutěžení, pokud se například jednalo o fotosoutěž. 

 • 4% zpět z každého nákupu po celý červen! (soutěž probíhala v červnu 2017)
 • Slavíme 25 let. Už 25 let víme, co milují. (soutěž probíhala v lednu a únoru 2017)
 • #petselfie soutěž má vítěze (Soutěž probíhala od 1. do 24: prosince)
 • Vyhrajte 50 000 Kč - Září 2016 (mechanismus i pravidla) 

  Velká soutěž ze září má vítěze. Na Slovensku je to Eva V. z Bratislavy, která k tomu navíc napsala: "V prvom rade Vám chcem veľmi pekne poďakovať za výhru, ani si neviete predstaviť, ako veľmi ste ma potešili! Ešte raz ďakujem, stále tomu nemôžem uveriť!". V Česku je výherkyní Alenka K. z Ostravy. Výhercům gratulujeme! Všem ostatním děkujeme za účast.

  Pokud chcete vědět jak jste se tipem přiblížili či nikoliv, tak počet prodaných kusů pamlsků Huhubamboo excellent sušené kuřecí proužky a Huhubamboo excellent sušená kuřecí prsa za září 2016 v Česku je 1 143, na Slovensku 281.