Terarijní mech M

Kód: 323737
269 Kč
Skladem (>20 ks)

Substrát pro udržení vlhkosti terária. Terarijní mech je zcela bez chemických přísad, zvyšuje a udržuje vlhkost v teráriu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terarijní mech M

Přírodní mechový substrát ze sušeného rašeliníku pro terarijní zvířata, která vyžadují vlhké prostředí, jako jsou žáby, mloci nebo hadi. Mech je perfektní do vlhkých úkrytů, jako inkubační médium a substrát pro snůšky vajec. Bez umělých barviv. Terarijní mech je zcela přirozená dekorace do terárií pro vlhkomilné plazy, který po vybalení a řádném narosení opět obživne a začne růst. Používá se jako horní vrstva substrátu a udržuje vysokou vlhkost v teráriu. Je možné ho z terária vyndat, vyprat a znovu do terária vrátit.

  • Pro vlhkomilná terarijní zvířata
  • Vhodný do úkrytů, pro snůšky vajec a další
  • Bez umělých barviv
Složení: Rašeliník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.