Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Terarijní rostlina Zoomed Congo Ivy S

Kód: 323659
149 Kč
Skladem (>20 ks)

Plastové rostliny vhodné pro všechny druhy plazů a obojživelníků. Jedná se o perfektní způsob, jak zvířeti poskytnout možnost úkrytu a zajistit mu  tak pocit bezpečí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terarijní rostlina Zoomed Congo Ivy S

Zoomed Congo Ivy je dekorace v podobě umělé terarijní rostliny. Jedná se o perfektní způsob, jak zvířeti poskytnout možnost úkrytu a zajistit mu  tak pocit bezpečí. Zároveň snížite také jeho stres spojený s chovem v zajetí. Plastové rostliny jsou vhodné pro všechny druhy plazů a obojživelníků.

  • dekorace v podobě umělé terarijní rostliny
  • možnost úkrytu, lezení
  • zajistí pocit bezpečí
  • sníží jeho stres spojený s chovem v zajetí
  • pro všechny druhy plazů a obojživelníků

Velikost: S

Materiál: plast

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.