Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Tommi Hnízdo – koule velká pro hlodavce

Kód: 321546
63 Kč
Skladem (17 ks)

 

Velká travní koule pro hlodavce vybavená jedním otvorem poslouží vhodně, například jako pohodové hnízdo.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tommi Hnízdo – koule velká pro hlodavce

Travní koule pro hlodavce s jedním otvorem. Poslouží jako pelíšek, prolézačka nebo také prima skrýš. Velká travní koule vhodná pro hlodavce. Vyrobeno z přírodního materiálu, ze sušené trávy.

  • Koule s otvory vhodně poslouží jako pelíšek, skrýš či prolézačka

  • Pro hlodavce

  • Bez přidaných barviv

  • 100% přírodní materiál

  • Vyrobeno ze sušené trávy

Průměr: 15 cm

Barva: přírodní

Materiál: sušená tráva

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme společnost působící více než 30 let ve výrobě a distribuci potřeb pro chovatele a krmiv pro všechna doma chovaná malá zvířata – jednoduše „pro mazlíčky“. Zabezpečíme vše od výbavy majitele malého štěněte, přes zařízení zahradního jezírka potřebnou technikou až po luxusní kosmetiku pro kočičího šampiona světových výstav.

Chovatelství je koníčkem většiny zaměstnanců v Tommi CZ a naše zkušenosti se tak promítají i do naší práce. Kvalitní služby, atraktivní nabídka zboží, rychlé a flexibilní řešení podnětů ke spokojenosti našich zákazníků jsou podstatou naší činnosti. Naše nabídka obsahuje více než 3500 atraktivních položek.

V neposlední řadě nezapomínáme na ty, kdo nás nejvíce potřebují. Jsme pravidelnými sponzory nadací a útulků pro zvířata.